gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öldüğümüzde sağ omuzumuzdaki ve sol omuzumuzda bulunan melekler var onları biliyorum birde sorgu melekleri varmış bize ilk olarak neleri soracaklar ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google' Nin Işe Alımda Sorduğu Sorular

Google' Nin Işe Alımda Sorduğu Sorular

Google´nin İşe Alımda Sorduğu Sorular Google gençlerin en çok çalışmak istediği firmaların başında. Ama içeri adım atmanın zorluğunu ön sınavdan seçtiğimiz birkaç mantık sorusuyla siz de görebilirsiniz 11 milyar dolara yakın ciro, 3 milyar doları geçen net kâr. Hiçbir kullanıcısından hiçbir hizmeti için para istemeyen Google internet dünyasının en çok kazanan operasyonu olma özelliğini...
  2. acemi askerlerin sordukları sorular ''biraz gülelim''

acemi askerlerin sordukları sorular ''biraz gülelim''

Acemi askerlerin sorduğu sorular )) -abi ileri bak mı diyo elleri bırak mı diyo ? -bunun adı kemer değildi neydi ? - komutanım bir durum emredebilir miyim ? - tabii oğlum ne demek buyur sen emret Suriye' yi alalım. - komtanım dizimden rahatsızlık geçirdim de çök kalk yapmasam olur mu ? - tabii oglum sen şöyle kenara geç komando dansına başla. - ama komtanım... - bi daha da böyle sendikal...
  3. eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

ben eşime sordum ve bazen anlatıyor bazen de kızıyor bana tersliyor küsüyor sizce ne tepki verirler
  4. sorgu meleklerinin soruları

sorgu meleklerinin soruları

sorgu meleklerinin soruları kabir meleklerinin sordukları sorular Merhaba Sevgili Melek'ler bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizlere bu yazımızda Kabir meleklerinin sorduğu sorular hakkında bilgiler sunuyor ve diyoruz kii, Rab cümlemize hayırlı ameller nasip eylesin. Sorgu sual yapmaya gelen Münker Nekir isimlerini taşıyan meleklerdir. Münker ve Nekir Meleklerinin çehreleri siyah ve...
  5. merhaba sorduğum soruya cevap veren

merhaba sorduğum soruya cevap veren

sorduğum soruya cevap veren bilgisayar başında oturan birimi vay yoksa sistammi bana cevap veriyor

Sayfayı Paylaş