gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Sorma Neden . . .

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sorma Neden . . . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorma sorma

Sorma sorma

sorma sorma nasıl geçti sensiz yıllar Sorma sorma Nasıl geçti Sensiz yıllar Yıllar Bir aşk rüzgarıydı Esip geçti Ardında boynu bükük Hatıralar Nöbet tutar yokluğun Vurur gecenin bir ortasında Kıydılar bize gençliğimize Hesabım yalancı yıllarla Herşeyde biraz sen varsın Baktığım heryerde gözlerin Koklarım yastığını hala İçimdeki hüzünlerde senin izlerin
  2. Rafet El Roman - Sorma Neden

Rafet El Roman - Sorma Neden

Elimde yine kalemim Yazıyorum seni sayfalara Seneler seneler Kitap olmuş anılarla Gizlesem hiç fayda etmez Söylesem de daha beter Sorma neden sorma neden En derinde en son arzum Şu halimde sana yakın Olsam yeter sorma neden Neden geceler bu kadar sessiz Neden rüyalar neden bu kadar uzak Neden derler iyiler çok yaşamaz Al bu canım senin al senin olsun
  3. Efsun - Sorma

Efsun - Sorma

Gülümse haydi şimdi Yoruldum anlamaktan Üzülme haydi şimdi Yoruldum anlatmaktan Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma Ruhumda yücelttiğim Dirilip kaybettiğim Sevgimle incelttiğim Terkedip de gittiğim Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma
  4. Neden diye Sorma ...

Neden diye Sorma ...

Yine aynı sayfada .. yine aynı yerde .. Yine aynı kalem .. Yine aynı yürek .. Yine aynı dert .. Sen yoksun .. ... Bugün yine seni andım İstanbuL'a ''Seni seviyorum '' sıradan gelebilir ..ama ben içten söylüyorum .. Neden sevdiğimi bilmiyorum ama , ''Seni çok seviyorum ...'' BeLki tutukluk ..beLki delilik ... nedersen de .. Kimbilir beLkide aşk ... Seviyorum ya işte ne önemi var ki...

Sayfayı Paylaş