gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sorma sorma

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sorma sorma nasıl geçti sensiz yıllar Sorma sorma Nasıl geçti
    Sensiz yıllar
    Yıllar

Bir aşk rüzgarıydı
    Esip geçti
    Ardında boynu bükük
    Hatıralar

Nöbet tutar yokluğun
    Vurur gecenin bir ortasında
    Kıydılar bize gençliğimize
    Hesabım yalancı yıllarla

Herşeyde biraz sen varsın
    Baktığım heryerde gözlerin
    Koklarım yastığını hala
    İçimdeki hüzünlerde senin izlerin

Sorma sorma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilekes - Sorma

Cilekes - Sorma

Cilekes - Sorma Sen değil ben yoruldum Saklamaktan kendimi Yaşanmadan, risk almadan, kaybetmeden rest çektim Çaresi yok bu işin, sonu gelmez nefretin Şansım yok dönmezsin, geri gelmezsin... Sorma, bir kez olsun sen anla Yorma kendini boşuna Çaresi yok bu işin, sonu gelmez nefretin Şansım yok dönmezsin, geri...
  2. Efsun - Sorma

Efsun - Sorma

Gülümse haydi şimdi Yoruldum anlamaktan Üzülme haydi şimdi Yoruldum anlatmaktan Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma Ruhumda yücelttiğim Dirilip kaybettiğim Sevgimle incelttiğim Terkedip de gittiğim Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma
  3. what ile soru sorma

what ile soru sorma

what ile soru Bir nesnenin ne olduğu sorulurken “What is this?” veya “What is that?” şeklinde sorulur ve “That is a book.” veya “ It is a book.” olarak cevaplanır.What is this? ve What is that? sorularındaki is fiili What’s this ve What’s that şeklinde kısaltılabilir. Örnek: A: What is this? Veya What’s this? B: It is a classroom. Veya It’s a classroom.
  4. Sorma Neden . . .

Sorma Neden . . .

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş