gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sormak

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Birine bir yer sormak iz peşinde olmaya, Bir konu sormak öğrenci olmaya ya da işte sebata, alçakgönüllü olmaya delalet eder.

Sormak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru sormak

Soru sormak

Soru görmek ilimde birlesmege delalet der. Bazilarina göre; soru, din hususunda bir seye delalet ediyorsa, hayirdir. Dünyaya ait bir sey ise iyi degildir.
  2. Birşey sormak istiyorum.

Birşey sormak istiyorum.

Benim nickimin altında Melek yazıyor.30 mesaja gelince melek oldum.Acaba uzman melek,profesyonel melek ve bizim melek ünvanları kaç mesajla sınırlıdır?:confused:
  3. Iş görüşmesinde soru sormaktan korkmayın!

Iş görüşmesinde soru sormaktan korkmayın!

iş görüşmesinde sorulması gereken sorular iş görüşmesinde sorulması gerekenler mülakatta gereken sorular İş görüşmesinde adayın mülakatçıya sorular sorması profesyonelliğin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. İşte atmosferi soğutmadan ‘derin bilgi’ toplamanın yöntemleri… İşte genellikle genç adayların düştüğü bir hata... Görüşmenin heyecanıyla mülakatçıya tek bir soru sormadan bitirilen...
  4. eğer cennete girerseniz allaha ne sormak isterdiniz??

eğer cennete girerseniz allaha ne sormak isterdiniz??

sevgili meleklerim.. rüyamda çok güzel bişey gördüm.bundan çok etkilendim.bütün insanlar cennette ve allahla konuşmaya bişeyler sormaya çalışıyolardı.benm ne sorduğumu hatırlamıyorum.gerçekten olsa sorgu sual oLmazdı heraLde.. sadece şükrederdim oraya gittiğim için. peki siz oLsanız ne yapardınız ne sorardınız?
  5. bir şey sormak istiyorum :(

bir şey sormak istiyorum :(

merhaba kızlar benim sorum şu erkek arkadaşınız hiç haber vermeden aniden ailesinin yanına memleketine gitse,orda size mesaj atıp 'aşkım ben senden gizli bişey yaptım söylemeye korkuyorum annemin yanına geldim' dese ne yapardınız? ne düşünürdünüz? nasıl bi tepkiniz olurdu? daha önceden de birtakım sorumsuz davranışları olan biri bu erkek arkadaş.

Sayfayı Paylaş