şort modelleri

M

Misafir

Forum Okuru
şort modelleri
Şort Modelleri Bayan şort kapri lc waikiki modelleri dantelli ve değişik renkte şortlar kadınlarımızı bekliyor.
Hale hazırda yaz geldi çattı nerdeyse arkadaşlarım. Ben sizlere deniz kenarlarında ve ya evlerinizde gezmelerde kullanabileceğiniz ve giyebileceğiniz harika şort modelleri toparlıyorum.

Beğendiklerimin sizlere satın alma linkini de vereceğim. Öncelikle hemen google amacdan bir araştırma yaptım ve karşıma şu modeller çıktı. Bunlar LCW markası ile satışta o kadar marka olmasına gerek yok Lc Waikiki bana yeter diyenler buradan girerek satında alabilirler. Bunlarla ilgili bir kaç görselde ekleyeyim ki tam olsun dimi kızlar :)

Bayan Kot Şort Modelleri Lc Waikiki.jpg

Böyle bir kot şortu LcWaikiki mağazalarından edinebilirsiniz görsel : lcwaikiki.com.tr

Yine buna benzer başka bir görsel daha var aynı görseli aynı mağazanın resmi sitesinden aldım kızlar bu şort modeline de bakabilirsiniz.
Lc Waikiki Kot Sort Modelleri.jpg

Görüldüğü üzere, efil efil olan bu kot şort modelleri 30-50 tl arasında değişen fiyatlarla resmi internet sitelerinden satışa sunuldu. Yukarıdan linkini vermiştim sizlere. Şimdi aynı markanın başka şort modellerini de sizlere galeri olarak vermek isityorum. Bu galeriden resimlerin büyük hallerini görebilir, yukarıda verdiğim online satış linkinden ise satın alabilirsiniz. Efil Efil serin serin bir yaz diliyorum melekler.

[photo=small]1063[/photo][photo=small]1064[/photo][photo=small]1065[/photo][photo=small]1066[/photo][photo=small]1067[/photo][photo=small]1068[/photo][photo=small]1069[/photo][photo=small]1070[/photo][photo=small]1071[/photo][photo=small]1073[/photo]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri