gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Şortlar da yeni moda

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Oy oy şunların güzelliğine bakın.Ne kadar da hoşlar demi ama.Şahsen şort giymiyorum yani eşim izin vermez.Ama bakmak bile yetiyor:)Benim gibi giyemeyipte bakanlar varsa buyrun.Göz banyosu yapalım:D [​IMG]

2. An3sA

An3sA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şortlar da yeni moda
    Ayy hepsi çok süper ya...Bayıldım..
    Teşekkürler..:)

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vuaww bunları kışın taytlarla da giyebiliriz çok süper

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hepside çok güzel canım

emeğine sağlık

teşekkürler:)

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi taytlarla şort çok moda süper oluyor valla tesekkürler

Şortlar da yeni moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu da yeni moda

bu da yeni moda

moda çılgını (Fashionist): buda yeni bir trend bakalım nasıl olacak detaylar haberimizde :)))) ŞİMDİ MODA, FASHIONİZM! KOMÜNİSTLER, FAŞİSTLER OUT, FASHİONİSTLER İN. HT-MAGAZİN'DEN ESRA ÇORUH MODA ÇILGINI 'FASHİONİST'LERİ YAZDI. Moda devrimcisi Fashionistler dünyayı ele geçiriyor. 'Fashionist' yani moda çılgını... Moda bağımlılarını anlatan fashionist kelimesi sonunda bizim lügatımıza...
  2. Bu da yeni moda abiiii

Bu da yeni moda abiiii

eskiler moda olur bunu iyi bilirizde bide kıl tüy modası varmış ne günlere kaldık....... bıyıklı erkek severlere duyrulur..... AMERİKA'DA 'PALA BIYIK' MODASI ŞU SIRALARDA SÜREN VE BİRBİRİ ARDINA YAPILAN MODA HAFTALARI ÖNÜMÜZDEKİ YILLARIN MODASIYLA İLGİLİ İPUÇLARI VERİYOR. En son Los Angeles'da düzenlenen, 'BOXeight' Moda Haftası'nda 2010'un modası ile ilgili çok ilginç bir ayrıntı göze...
  3. Yeni sezonun şort kombinleri

Yeni sezonun şort kombinleri

şort kombinleri kot şort kombinleri converse kot tayt kışlık Şort giyinen var mı bilmyiorum ama bu kış hemen hemen çoğu bayanın üzerinde gördüm.Şort giyilmiş ve altına da tayt.Kışın soğuk olduğu için altına tayt yada kalın kilotlu çorapalr giyiliyor.Gerçektende çok hoş duruyor. Ama artık yaz ayları yavaş yavaş geldiğine göre sade giyilebilir.''Yok ben sade giymem'' diyorsanız o halde yazın...
  4. Saç Modasın da Yeni Trend Saç Tüyü Modelleri

Saç Modasın da Yeni Trend Saç Tüyü Modelleri

Son zamanlar da özellikle genç kızların saçların da gördüğümüz renkli saç tüyleri gün geçtikçe oldukça popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Saç aksesuarlarından biri olarak da yer alan saç tüyleri farklı renk ve tasarımlar ile saçlara yenilik katarak farklı bir görünüm sağlıyor. Biz bayanlar olarak saçlarımıza oldukça önem verir ve dış görünüşümüz de önemli bir yeri olan saç modeli ve renkli...

Sayfayı Paylaş