gebe
  1. Mahremiyet

Mahremiyet Forum Okuru

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Mahremiyet tarafından paylaşıldı.

Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook da sayfa silme işlemi hakkında sorduğunuz soruya cevap olarak sizlere aşamalı bir şekilde facebook sayfa işlemini ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz.
    facebook-sayfa-silme.jpg

1. Öncelikle Facebook Ana Sayfasının sol bölümünde bulunan ‘Sayfalar’ bölümünden silmek istediğimiz sayfamıza tıklıyoruz.

2. Sayfamızdan ‘Sayfayı Düzenle’ye tıklıyoruz.

3. Sayfayı Düzenle kısmında ‘Ayarları Düzenle’ye tıklıyoruz.

4. Son olarak aşağıdaki resimde de gördüğümüz ekran gelecek. Burada en altta bulunan Sayfayı Kaldır Bölümünden, Sayfayı Sil diyoruz.

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ?

facebook da sayfa nasıl kurulur arkadaşlar ?

Face de sayfa kurmak istiyorum ama bunun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Resimli anlatım yapabilecek kimse var mı ?
  2. Facebook duvar yazıları nasıl silinir

Facebook duvar yazıları nasıl silinir

facebook duvar yazıları silme facebook duvar yazılarını silme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvar yazıları nasıl silinir diyen tüm misafirlerimiz ve üyelerimiz için, Facebook duvar yazılarını silme işlemlerini konu aalıyoruz. Zaman tüneli'nde duvar yazılarınızı birden silmenin bir yolu yok. Bu yüzden duvarınızdaki yazıları tek tek silmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek...
  3. İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir lütfen bu konuda bilir kişi olan arkadaşlarım bana yardımcı olsun.
  4. Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir ?

Facebook Hesabı Tamamen Nasıl Silinir ?

Facebook Hesabını Silme Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Sevgili melekler, en sık kullanılan sosyal paylaşım ağlarının başında gelen facebook hesabı oluşturma hakkında sizlere pek çok kez bilgiler verdik. Bu sayfamızda ise artık facebook hesabı kullanmak istemeyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebook Hesabını Tamamen Kapatma nasıl oluyor anlatıyoruz.. - Facebook hesap...
  5. Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

Facebook Sayfa Beğenininizi Nasıl Arttıracaksınız?

facebook sayfa beğenisi facebppk sayfa beğenisi arttırma Sevgili melekler, facebook sayfanızdaki beğeni sayısını arttırmanın en kolay yolu belli bir miktar para ödeyip reklam yapmak, ancak bu yöntem biraz pahalı bir yöntem. Bunun dışında sayfa beğeni sayısı nasıl arttırılır işte yolları... Öncelikle facebook sayfanızın beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız sayfayı güncel tutmanız...

Sayfayı Paylaş