gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

soru,merak,yardım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

lavanta çiçeği ve kırkilit otu zayıflamak için kullanır mı kullanana avr mı varsa ansıl kullnadığı hakkında beni bilgilendirebilir mi ?

2. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Lavanta ve kırkilit otu zayıflamak için kullanılmaz canım belki zayıflama karışımları içerisinde olabilir ama bir işe yaramaz. kırkkilit otu daha cok kadın hastalıkları için kullanılırken, lavantada koku elde etmk için ve sac bakımanda kullanılıyor. Zayıflamaya yarayan şu an aklıma gelen bitkiler mate, yeşilçay, funda, biberiye, kekik. Bunların beşini bir aarada kullanırsan sonuc alabilirsin tatlım

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tamam cnaım çok teşekkür edrim evet mate biberiye kekik biliyorum onları çok kullandım 7 kilo felan verdim de evde de bu dediğim otları buldum onları da kullanıyım dedim ama zayıflatamaya etkisi yoksa kullanmam tabi . tekrardan teşekkürler :)

4. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
soru,merak,yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alttaki üyeye en merak ettiğin şeyi sor...

alttaki üyeye en merak ettiğin şeyi sor...

hadi kızlar herkes bir alttaki üyeye en merak ettiği soruyu sorup içi rahatlasın:D
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Yar Olana Sor

Mustafa Yıldızdoğan - Yar Olana Sor

mustafa yıldızdoğan güneş burada da var mustafa yıldızdoğan seven insan yüce dağdır yıldızdogan güneş buradada var seven insan yüce dağdır seven insan yüce dağdır bazen güneş bazen kardır her derdin bir dermanı var sevenin dermanı yardır yar olana sor yari olana sor bilmem hayal düşten öte uyku gelmez beştne öte bir büyüdür çözülmemiş yaşananbu aşktan öte yar olana sor yari olana sor...
  3. En cok merak edilen 25 soru........

En cok merak edilen 25 soru........

merak ne güzel şey güzel şey merak güzel şey arıyorsan hemen bulmakk :D:D Solaklar daha mı zeki? Şimdiye kadarki bilimsel araştırmalar, solakların sağ elini kullananlardan daha yaratıcı ya da zeki olduğunu göstermedi. Kaşınmak tam olarak ne demek? Kaşınmak, cilidin çok hafifçe uyarılmasıdır. Bunun böcek ısırığına karşı bir savunma mekanizması olarak geliştirildiği tahmin ediliyor. Neden...
  4. Yardım facebookta video paylaşamama sorunu !!

Yardım facebookta video paylaşamama sorunu !!

Yardım edin facede video paylaşamıyorum, neyi yanlış yapıyorum anlamadım :S
  5. Ölüm hakkında merak edilen soru ve cevaplar

Ölüm hakkında merak edilen soru ve cevaplar

İnsan başıboş değildir. Emirler ve yasaklarla karşı karşıyadır. Bir de ahirette sorgu sual vardır. İnsanın yaptıklarını tespit için görevli kiramen katibin denilen yazıcı melekler vardır. Bunlar her şeyi yazarak amel defterimizi oluştururlar. Ayrıca insanların organları yaptıklarına şahitlik edeceklerdir. Her insanın parmak izi, sesi farklıdır. Bu yazılanlar ahirette önüne konacak, onun inkarı...

Sayfayı Paylaş