gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sorulara bi bakarmısınız??

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır?

Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz?

Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi?

Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk olacaksa, yarın hava kaç derece olacaktır?

Niçin "tek heceli" kelimesini diyebilmek için dört hece kullanmaktayız?

Neden insanlar gökyüzünde 400 Milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldıgına göre karanlık hangi hızla çökmektedir?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları yakınca ne olur?

Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Teflona hiçbir sey yapışmadığı halde teflon tavaya nasıl yapışmıştır?

Niçin uçaklarda paraşüt yerine can yeleği vardır? Eğer uçağın karakutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

Bunların tamamını akılcı bir şekilde cevaplayabilen kaç deli vardır?

Sorulara bi bakarmısınız?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi sorum var bakarmısınız

bi sorum var bakarmısınız

melekler bnm bi sorunum var doğum kilolarımı üstümden atamadığım gibi daha da fazla aldım ve çok şikayetçiyim artık :18: her yolu denediysem veremedim üstüne kilo bile aldım bugünlerde ise önceden de duyduğum herbalife die bi ürün duydum tamamen bitkisel ve çok faydalı diolar nerdeyse yeme içime bunlan beslen kadar yani bnde hmn netten bi arştırma yaptım olumlu sonuçalr alanlar olduğu kadar...
  2. bi soruda benden

bi soruda benden

arabistanda çalışmakda olan bir türk arabasıyla yolda giderken kırmızı ışıkda duruyor,bir müddet sonra arkadan bir araba geliyor ve buna çarpıyor.kaza sonrasında ise %60 oranında kırmızı ışıkda bekleyen suçlu bulunuyor neden?
  3. bi bakarmısınız çok şıklar....

bi bakarmısınız çok şıklar....

ÇOK KİBAR VE ZARİFLER DEĞİL Mİ???
  4. Bi bakarmısınız?

Bi bakarmısınız?

Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...
  5. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...

Sayfayı Paylaş