gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorum var....

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sorum var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. avatarımda sorun var

ben nick deiştirdim otamatikman resim yüklendi ve üye resmimi deiştiremiyorum değiştiriyorum yine aynı bu resim çıkıyo yardımcı olursanız sevinirim:)
  3. bır sorum var kızlarrr

bır sorum var kızlarrr

bugun ılk muayeneye gıdıcem ama tereddüt edıyorum bır sorayım dedım sımdı gıttıgımde normal ultrasonda mı bakarlar yoksa vajınal ultrasonda mı?eskıden oyleymıs oyle duydum ama sımdı nasıl bakıyolar bılmıyorum.ılk bebek olunca bıraz bu konuda bılgısızım cevaplarınızı beklıyorum.
  4. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...
  5. Ayrildigim esimle sorun var

Ayrildigim esimle sorun var

Evet arkadaslar ben 48 yasinda dul bayanim boyunca cocuklarim var eski esimin evinde kaliyorum cocuklarimla maddi durumum olmadigi icin gecici olarak burda kaliyorum ayri eve cikicak durumum yok eski esimin durumu benden daha kotu bir durumda arada eve gelip cocuklarini gormeye gelir beraber yasamiyoruz tabikide cocuklarim kendilerine bile faydalari yok hepsi kendi derdinde onlardan fayda...

Sayfayı Paylaş