gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorumlulukla alakalı sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar melekler, sorumlulukla ilgili sözler arıyorum hiçbir yerde bulamadım.Bir arkadaşım burayı tavsiye etti, yardım eder misiniz bana da :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Adaletsizliği engelleyecek gücünüzün olmadığı zamanlar olabilir.Fakat itiraz etmeyi beceremediğiniz bir zaman asla olmamalı. (Elie Wiesel)
    Her insan herkes karşısında her şeyden sorumludur. (Dostoyevski)

Yalnızca yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumluyuz. (Anonim)

Sorumluluktan kaçmak; insanın kendisine ihaneti olur.

Düşen bir çığda hiç bir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz. (Oscar Wilde)

İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri, sorumlulukları ve inançlarıdır.

Yiğidim yiğit olsun da yerim çalı dibi olsun.

Davul birinin boynunda, tokmak bir başkasının elinde.

sorumlulukla alakalı sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahlakla Alakalı sözler ( dini )

Ahlakla Alakalı sözler ( dini )

(Sizin imanca en güzeliniz, ahlakça en güzel olanınızdır.) [Hakim] (Ya Rabbi senden, sıhhat, afiyet ve güzel ahlak dilerim.) [Harâiti] (Ben ancak güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim.) [Beyheki] (Güzel ahlak, büyük günahları, suyun kirleri temizlemesi gibi temizler. Kötü ahlak ise, salih amelleri, sirkenin balı bozduğu gibi bozar.) [İ. Hibban] (Allahü teâlâ indinde kötü...
  2. Mevlana'dan dostlukla alakalı sözler arıyorum

Mevlana'dan dostlukla alakalı sözler arıyorum

Selam arkadaşlar. Ödevim sebebiyle yardımınızı istiyorum.Bana Mevlananın söylediği dostlukla ilgili sözleri yazabilirmisiniz..
  3. Babalarımızla alakalı kısa şiirler arıyorum

Babalarımızla alakalı kısa şiirler arıyorum

Melek ablalarım ben babalamızı konu alan kısa kısa şiirler arıyorum.Bana yardım edebilir misiniz acaba ?
  4. İstanbulla alakalı sözler lazım

İstanbulla alakalı sözler lazım

Kızlar selamlar, bana İstanbulla ilgili sözler lazım.Lütfen sebebini sormayın benim için çok önemli..:)
  5. demokrasi ile alakalı sözler

demokrasi ile alakalı sözler

Merhaba .. Sizden ricam demokrasi ile alakalı sözler yazmanız. Varmı sitenizde demokrasiyle ilgili sözler ?

Sayfayı Paylaş