gebe
  1. zümrasu

zümrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Sorun olmadığı halde gebe kalamayanlar

Konu, 'Kadınlar' kısmında zümrasu tarafından paylaşıldı.

MERHABA 5 ay gebe kalamadım ama normalde ilk ilişkide gebe kalan biriydim. dr um herşey normal demişti. ilaç tedavisi uygulayacaktık ama o ay gidemedim. çocuk yapmaktan düşünmekten vazgeçtim dolayısıyla stres yok oldu . birde korunan kadınların 4 ay 5 ay gebe kalmaması normalmiş. derken adet oldum iyice vazgeçtm ki bu ay gebe olduğumu farkettim iki gün önce öğrendik ama henüz göremedik 2 hafta bekliycez. darısı isteyenlerin başına.. birde benim yumurtam büyümüyordu. bal tarçın çörek otu karışımı ve hergün folik asit içiyordum son zaman vazgeçince bırakmıştım ama o da vesile olmuş olabilir. Rabbimher isteyene nasip :cheer2:eylesin

Sorun olmadığı halde gebe kalamayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebe kalamayanlar

gebe kalamayanlar

merhaba arkadaşlar 4 aydır gebe kalaımuroym 3 yaşında kızım var o çok kolay olmuştu şi mdi olmuyor ne yapıcam ben denediysem olmadı lütfen yardım. ..
  2. Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

Fsh nedir?? Fsh hormunuyla başı dertte olanlar gebe kalamayanlar buraya...

BU bölümunde fsh kadınlık hormonu hakkında bilgi verelım ve fsh yükseklıgı yüzünden gebe kalamayan arkadaşlarımızla bu konuyu konusalım fsh ile mücadele eden varmı fsh degeri yüksek olupta gebe kalabilen arkadaşlarım sizi buraya bekliyorum..
  3. Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

hamile yastığı,hamile yastıkları, Hamiş melekler geceleri uyku düzeniniz nasıl Rahat uyku uyuyabiliyor musunuz? Uykusuzluk sorunu sizlerde de var mı yani? Hamile bayanlar için artık hamile yastıkları üretilmiş ve pek çok kişi kullanmaya başlamış peki sizler ne yaptınız bu yastıklardan sizlerde de var mı varsa yorumlarınızı alabilir miyim nasıl memnun musunuz.. Hamilelikte uyku düzeni hem...
  4. Korunduğum halde hamile kalırmıyım?

Korunduğum halde hamile kalırmıyım?

İstenmeyen gebelik durumlarına karşı cinsel ilişki sırasında partnerler kesinlikle korunmalıdır. Cinsel ilişkinin daha rahat yaşanabilmesi ve istenmeyen gebelik durumlarının oluşmaması için bir çok korunma yöntemi mevcuttur. Ancak unutulmamalıdır ki hiç bir korunma yöntemi %100 kesin bir çözüm değildir. Her ihtimale karşı az da olsa hamilelik riski söz konusudur. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM...
  5. hamile kalma olasılıgım nedir ?

hamile kalma olasılıgım nedir ?

arkadaslar aranıza yenı katıldım. son adet tarıhım 10 subat 2016 24,25 yumurtlama gunum 19,21,23,25 te cınsel ılıskım oldu. 8 ,9 ocak adet olmam gerekıyordu olmadım su an 3,4 gunluk bır gecıkme soz konusu fakat dun beta hcg yaptırdım sonuc 1,2 gebelık yok. benım durumumda olup daha sonra hamıle kalan varmı bı hafta sonra falan yukselmesı olası bır durummudur? hamılelıge daır hıc bır...

Sayfayı Paylaş