gebe
  1. sevgi_ciceği

sevgi_ciceği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sorunum büyükk..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sevgi_ciceği tarafından paylaşıldı.

herkesee merhaba ben daha buğün geldim aranızaa... nette bişey araştırırken bu siteyii gördümm ve hemen üye oldummm gercekten başarılı bir sitee tebrikk ederimm bu siteyi yapanları... nese benim size danışacagım bişey var ...sorunumu nasıl anlatmalıyım bilmiyorumm...birazda utanıyorum aslındaa....
    kızlar ben 1 aylık evliiyim eşimlee 6 yıllık bir flört dönemii yaşadımm ve eşim benimm ilk ve sonn aşkımdı ondan öncesii yoktu...
    offf nese bizz evleneli bugün tam 1 ay olduu ama hala bir sorunumuz varr ...
    sorunn şu kii off sizee acık olcagımm..
    evlediğimizin ilk gecesii beklenen kan akmadıı benden...eşim bunun üzerinde durmaya gerek olmadıgınıı zamanla olcagını söledii...ve bana güvendiğinii sölediii...tabii biraz moral kırıklıgı olduu...1 ay içinde bir çok kez ilişkiye girdikk ama olmadı bişey...
    kızlar ben eşimden önce bir şeyy yaşamadım sadece o vardıı...
    ve şimdi neden böle bişey olduu bilmiyorumm sizce ne yapmalıyım ve bu neden böle olduuu ...bu durum evliliğim için cok önemli bir sorunn... ne olur yardım edinn drr gitmeyede utanıyorumm acıkcası... şimdidenn tşkk ederimm...

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cnm kızlık zarı esnek oldugu icin akmamıştır belki bendede bu korku vardı cunku annemınkı akmamış ama sanırım esnek oldugu ıcındır

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlık zarı nispeten esnek olmasına karşın, vajinanın içine girme denemelerinde (cinsel ilişkiyle, parmaklarla veya muayene aletleriyle) kolaylıkla yırtılan ve kanayan bir anatomik yapıdır. Ancak kişiler arası önemli yapısal farklılıklar nedeniyle kızlık zarı aşırı esnek olanlarda veya zar üzerinde yapısal olarak az sayıda damar bulunması durumunda ilk cinsel ilişkide kanama gerçekleşmeyebilir. Bunun sıklığını belirleyen bir çalışma olmamakla beraber deneyimler kadınların muhtemelen %1-2'sinde kızlık zarının ya aşırı esnek olması, veya damarlanmasının az olması nedeniyle ilk cinsel ilişkide kanamadığını göstermektedir.

böyle durumlar çok oluyo cnm sen kendinden eminisen eşinde sana güveniyosa problem yok...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Bu durum için sakın korkmayın ve sakın utanmayın. Kendinizi eşinize ispat etmeniz için bir jinekoloğa gitmeniz mutlak suretle gereklidir. Çok yüksek ihtimal ile siz, kızlık zarı esnek olanlardansınız.

Yani bu durumu kendinize dert etmektense şiddetle bir jinekoloğa eşinizle birlikte gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bu durumda olan bir arkadaşımız aynen dediğimiz gibi yaptı ve kafalardaki tüm soru işaretlerini bitirdi.

Sakın korkmayın yada utanmayın.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Kızlık Zarım Esnekmiş
    Bende sitenizi dışyarıdan takip edenlerdenim arkadaşlarım, benimde böyle bir sorunum vardı çok dert etmiştim kendime, ve üstelik eşim sizinki gibi anlayışlıda değildi. Doktora gittim ve kızlık zarımın çok esnek olduğunu ve bu zarın ancak doğumda yırtılacağını söyledi doktor, eşimde yanımdaydı. İnanılmaz bir rahatlama oldu bende.

Ha şunuda söyleyim, eşiniz size " ben sana güveniyorum " dese bile mutlaka ama mutlaka gitmelisin erkekler söylemeselerde bu tür durumları inanılmaz takıyor bitanem.

GÜzel haberlerini bekliyorum bende okuyorum bu sayfayı :)

6. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence doktora gidip daha önce kimseyle birlikte olmadığının ispatına kalkışmak çok alçaltıcı.erkeklerin hangisine benden öcne biriyle oldun mu,olmadıysan evlenirim diyorsunuz.geçmişiyle ilgilenmediğiniz ve ne olursa olsun gözünüz kapalı sevdiğiniz bir erkek,bırakın sizin onu sevdiğiniz gibi sevsin.yapamıyorsa bunu bırakın gitsin.bulunmaz hint kumaşı değiller.saygınlığınız herşeyden daha önemli.

ayrıca 6 senedir görüştüğün , tarafından çok sevidliğini düşündüğün bir erkek , daha önce kimseylke birlikte olmadığını söylemişsen bunu hiç dert etmemeli,bekle kafana takma elbet bir gün olacak gibilerinden saçma bir şey hele hiç söylememeli.hiçbir şeye mecbur değilsin.kanıt senin sözündür.ona da inanmıyorsa ve ilerde bunun için sorun çıkartırsa bırak gitsin.bu kadar alçaltmayın bu herifleirn karşısında kendinizi.

Son düzenleme: 25 Eylül 2010
  7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben de diğer meleklerime katılıyorum..kızlık zarın esnektir ondan kan akmamıştır..sen kendinden eminsen ve (taktir ettiğim) eşin de sana güveniyorsa korkacak üzülecek utanacak hiçbir şey yok..eşinle bir jinekoloğa git ve durumu anlat o her şeyi açıklayacaktır...

8. sevgi_ciceği

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    size ne diyeyim inanın bilmiyorum sadece tşkk ederim eşimde öle dioo esnek falan dioo aslında şimdiye kadar giderdim dr ama korkuyorum ilk kez gideceğim kadın dogumaa nasıl olcak bilmiyorumm birde eşimden yana sorun olmadıgından gitmemekte istemiştim...zamanla olur diyordumm
    ama artıkk rahatsız olmaya başladım ilginiz için tşklerr sizee ne diyebilirim kii sagoluunn...
    ben eşimle konuştumm ona pazartesii gidelim dr dedimm bana kızdııı ...gitmeye gerek yokk dedii bizim sorunumuzz yokk dedii olmazz böle bişeyy diooo..ama ben kararlıyımm gidecegizz şimdiden bana şanss dileğin hepinizee cokk tşklerr...

9. sevgi_ciceği

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sizin adınızaa cokk üzüldümm ama bunları atlatmanızaa cokk sevindimm ...
    ihtimal bile vermek istemiyorum eşim güvenmeseydii ve bu kadar anlayışlı olmasaydıı ne yapardımm bilmiyorum...evett takarlar ama bellii etmezlerr biliyorumm sagolunn...

10. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kendine ii bak canım mutluluklar

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle utanma ve eşine kendini ispatlamak icin doktora gitmek istiyorum de gidin ve zarının esnek olduğunu 2nizde aynı anda duyun :)

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn.öncelikle hayırlı olsun çook mutlu olun inşallah.canımm çok üzüldüm zor bi durum ama bence dr gitmen en iyisi eşinde raha olur o zaman sende rahatlarsın inşallah tez zamanda çözersiniz...

13. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    bende dıger arkadaslarıma katılıyorum....bu tur konulrda utancın yerı yok cunku bızler ıcın var o ınsanlar....ılerde tamırı olmayan kırıklara ve bunun devamı olarak psıkolojık yıkımlara neden olabılır...ıcınızın rahat olması ıcın en kısa zamanda gıdın derım......

14. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    dr ye gitmek en güzeliiii eşinçokanlayışllı gerçektende zorlanmıycaksın eminim ahberlerinibekliyoruz :D:D

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hic korkma canim,zarin esnektir bir sorun yoktur.

sorunum büyükk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorun

Sorun

Avatar koyamıyorum.Bu sadece benimle ilgili yoksa sitedemi bir sorun var?Birde imzama resim koyamıyorum.İlginize şimdiden teşekkürler...
  2. büyükk çantalarr

büyükk çantalarr

büyük çantala modası devam ediyorr bende eklim bir kaç tane model .
  3. soru

soru

14 yaşındayım kapalıyım mezuniyette ne giyebilirim?
  4. sorunum

sorunum

Sorunum bende aranıza katilmak istiyorum ama bir turlu kayit olamadim okadar ugrastim niye olmuyor giris bolumunde kayıt
  5. soru

soru

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.bir sorum olcak şuan açıkta olan arkadaşlar varsa

Sayfayı Paylaş