gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorunum ne normal mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

15 yaşındyım 2 aydr adet olmadım anneme sölemeli miyim

sorunum ne normal mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

7 yaş tüylenme Büyüme bozukluklarının erken tanısı açısından en iyisi, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, her çocuğun büyümesinin izlenmesidir. Çünkü bilindiği gibi yeterli büyüme sağlığın göstergesidir ve yetersiz büyüme söz konusu olduğunda nedeni araştırılmalıdır. Boy kısalığı veya büyüme bozukluğu nedeniyle değerlendirilen olgularda hormon eksikliğinin saptanması halinde, bu olgulara...
  2. ben normal miyim ?

ben normal miyim ?

nedenini inanın bende bilmiyorumm ama şu yüreğim o kadar mutlu kiii sankii bedenimm ona dar geliyor ve dışarı cıkmak istiyorr.... seviyorum cokk seviyorumm sevildiğimi bilmek ve bunu kanımın her damlasında hissetmek...benii o kadar mutlu yapıyor kiii.... her şeyde oo varr....onu tanıdıgımdan beri tek derdim onu daha fazla sevmek hatta cok daha fazla sevmekk istemem.... neredeyse onu alıpp...
  3. kilom normal mi şişmanmıyım

kilom normal mi şişmanmıyım

11-12 yaşındayım 45 kiloyum çoğum mu var azım mı?
  4. Adet Gecikmesi Normal midir?

Adet Gecikmesi Normal midir?

adet gecikmesi nedenleri adet gecikmesi normal midir adet gecikmesi neden olur Regl her kadının ergenlik çağından itibaren geçirdiği aylık periyorlardır melekler. Bu periyotlar kimisinde uzun aralıklarla kimisinde kısa aralıklara gerçekleşir. Ergenlik dönemlerinde düzene girene kadar yoğunluk ya da gecikmeler yaşanabilir. Ancak özellikle kadınlarda meydana gelen gecikmeler bebek sahibi olmak...
  5. Gebeyim Kabızlık Sorunu Yaşıyorum Bu Normal midir Diyen Melekler BURAYAA

Gebeyim Kabızlık Sorunu Yaşıyorum Bu Normal midir Diyen Melekler BURAYAA

gebelikte kabızlık,gebelikte kabızlık olur mu, Melekler sizlerde de kabızlık sorunu varmı? Bu durum normal bir insanda yaşanabildiği gibi gebelerde daha çok meydana gelmektedir.Kabızlık sorunu sizi rahatsız ediyor olabilir ama bu durumun geçici olduğu fikrinide aklınızdan çıkarmayın ve yediklerinize beslenmenize özen gösterin derim. gebelik doneminde bir cok anne adayi kabizlik ve...

Sayfayı Paylaş