gebe
  1. rumebega12

rumebega12 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sorunummm Varr..!!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında rumebega12 tarafından paylaşıldı.

sLm kızlarr...!! Size bişey danışmak istiyorum.Ben 13 yaşındayım..Ailemle sorunlarım oluyor.Bu yüzden onlardan uzak olmaya çalışıyorum.Bunun için çalışmak istiyorum.Ama yaşım çok küçük..Mesela yaşıma uygun hangi işler var???

:tik: :raila: ipatla

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu yasında ailenle sorunların olması cok normal canım ergenliktesin aynı seyler banada oldu mesela annem sürekli gittiğim yerde dakkada bir arardı ve ben cok sinirlenirdim zamanla bunları aştım.anne baba bu merak ediyor.yapman gereken bu dönemi cok rahat atlatabilmen icin yararlı olacaksa tabi..mesela onların sesini duymak istemiyomusun? al bir kitap okuu zaten ona dalarsın sesleri duymazsın :) calısmak istiyorsan bir bayan kuaförüne gidebilirsin biseyler ögrenmek istiyorum diyebilirsin.belki şansına yanıan cagırır seni.

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    herkez bir dönem ailesiyle sorun yaşadı bende yaşadımm ne mi yaptım? kendimi kitaba müziğe verdim asla çalışmak istemedim daha cok küçüksünn etrafta seni saracak kadar büyük bir dünya varrr bence ailenin yanında atlat bu dönemii calışmanı acıkcası senden büyük bir abla olrakta istemem tabi bu hayat senin çizecegin yol da senin kib cnm...

Sorunummm Varr..!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  2. benimde derdim varr:((

benimde derdim varr:((

Slm melekler bende henüz 6 aylık evliyim kayınvalidem evlendiğimizden bi iki gün sonraa _kızım dedi üzerinde su taşı basılırsınn yeni gelin lohusa gibidir 40 gün kendini koruu çocuğun olmazz tabii ci,ddiye almadım hatta gülesimde geldi basılmak kim neyi niçin basıyosaa yapmadımm:hhh: şimdi izinde kayınvalidemdeyizz bana dedi sana demiştimm haydeee aynen şöyle söylüyor şimdi _kizum ben sağa...
  3. Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Yarın benim için çok özel bir gün. Fakat hediye olarak sevgilime ne alacağımı bilmiyorum. Ona çok sevdiğim bir tatlıyı yapmıştım ve çok beğenmişti. Bir daha yapsana diye tutturuyordu bana. Sizce hediye olarak kalıcı bir şey değil ama özel bir gün için sevdiği bir şeyi vermem için tatlı uygun mu? Giyim olarak biraz seçicidir bu yüzden pek guvenemiyorum begenmeyebilir. Aslında bir şey...
  4. tavsiyelerinize ihtiyacım varr :)

tavsiyelerinize ihtiyacım varr :)

merabalar melekler siteede yeniyim daha pek kaynaşamadık ama tavsiyelerinize ihtiyacım var :) yarın sevgilimle çoook özel bir gün olcak bizim için gün boyu başbaşa olcaz,bir sürpriz yaşatmak istiyorum ama nasıl bişey yapıcam bilemiyorum fikirleriniz neler? bide 1 2 haftaya kadar lys kampına da gidecek ve 2 hafta kadar görüşemiycez :(( akıl verin bana lütfenn :)
  5. Nisanlik abiye ihtiyacım varr

Nisanlik abiye ihtiyacım varr

Merhaba Ağustos'ta Nisan'ım var hem uygun hem güzel tavsiye edeceğiniz mağazalar varmi acaba Ankara'da şimdiden teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş