gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sorusu bile kadınları korkutmaya yetti

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Şiddet!!1bu kelimeyi duymam bile tüylerimi diken diken ediyor.Buyrunuz haberimiz...
    Şanlıurfa'da kadınların yaşadığı sorunların tespiti için yapılan ankette "Şiddet görüyor musunuz?" sorusu bile kadınları korkutmaya yetti.
    Şanlıurfa'da kurulu Yaşamevi Kadın Dayanışma Derneği'nin kadınların yaşadığı sorunların tespiti için yapılan ankette "Şiddet görüyor musunuz?" sorusu bile kadınları korkutmaya yetti.
    Şiddet gördüğü saptanan kadınların da bu soruya "Hayır" yanıtı verdiği öne sürüldü. 670 kadının katıldığı ankette 210 kadın şiddete maruz kaldığını itiraf ederken 460 kadın şiddet görmediğini bildirdi.
    Anket sonucuna şaşırdıklarını belirten Dernek Başkanı Yeliz Melik "Hiçbir kadından isim sormadık. Tamamı evli kadınlara çeşitli sorular yönelttik. Ancak şiddet sorusunun adı bile anlaşılan kadınları korkutmaya yetmiş. Çünkü derneğimiz Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki Eğitim ve Psikolojik Destek Evi'nde kadınların güçlendirilmesi bilinçlendirilmesi için bir yılda 390 kadına psikolojik destek ve rehabilitasyon eğitimi verdi. Ankette en azından bu 390 kadının şiddet gördüğünü bildirmesini beklerdik. Maalesef kenar semtlerdeki kadınların yüzde 90'ı şiddete maruz kalıyor" dedi

Sorusu bile kadınları korkutmaya yetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeka sorusu :)

zeka sorusu :)

( resimde 10+1 = 5+6 diyo) 2 adet kirbit çöpünün yerini değiştirerek yeni bir eşitlik meydana getirebilrimiisn ?
  2. Çocukları Korkutmanın Olumsuz Sonuçları…

Çocukları Korkutmanın Olumsuz Sonuçları…

Çocukları Korkutmanın Olumsuz Sonuçları… Çocukları Korkutmanın Olumsuz Sonuçları… -Yemeğini yemezsen seni köpekler ısırır…-Yurdum insanı bu yüzden görüğü her köpeği ısırmak ve tekmelemek istiyor. (Bekir Coşkun abi hariç). -Bi daha işersen kukunu kor maşa ile yakarım…-Niye yıllık sevişme sayısında , Fransızların , ingilizlerin ve amerikalıların altındayız şimdi daha iyi anlıyor insan....
  3. Yetim kiz..

Yetim kiz..

Yetim kiz.. Yetim kizin basini olsayan mübareke, Bende yetim bir kizim ne olur banada gel.. Yetim kizi kendine evlat sayan Muhammed..bende yetim bir kizim beni yavrun kabul et. Gül sevgin yeter bana ey sevgili Rasulallah öyle muhtacim sana ne verirsen kabulum.. Ya Rasulallah kimsesizlerin sahibi senmissin öyle demisti dedem, Bugün sokakta seksek oynarken yine aralarina almadilar beni...
  4. Kadınlar 2 gün bile sır tutamıyor

Kadınlar 2 gün bile sır tutamıyor

Aslında tam tersi biz kadınlar çok iyi sır tutarız.Bu araştırma bence yalan:seker:Buyrunuz meleklerim:) Kadınlar 2 gün bile sır tutamıyor Kadınlar sır saklama konusunda gerçekten de başarısız! Bir kadının saklayabildiği sırrın ömrü ise sadece 47 saat! Araştırmacılar, kadınların bir sırrı öğrenir öğrenmez onu anlatmak için nasıl da yanıp tutuştuğunu, yaptıkları anketle ortaya çıkardı....
  5. Kadınlara Yaşını sormayın , siz bilin... buyrun içeri :)

Kadınlara Yaşını sormayın , siz bilin... buyrun içeri :)

Kadınlara yaş sorulmaz diye bir laf vardır ya Artık sormanıza gerek yok.Kısa bir matematik işlemiyle yaşlarını kolayca öğrenebilirsiz. Kadınlar için yaş konusu hassas bir konudur. Tahmin etmeye çalışın. Bunun için öncelikle ellerine bakabilirsiniz. Kadınların yüzleri makyaj ve kapatıcılarla yaşlarını ele vermese de elleri için bu söz konusu değildir. Ya da ona kısa bir matemetik oyunu...

Sayfayı Paylaş