gebe
  1. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

soruyorum Şehitik

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilgimeclisi tarafından paylaşıldı.

forumda şehit başlığı altında neden sadece asker-i şehitler başlıkları var... burası bir kadın paylaşım platformu değilmi bu durumda kadından şehit olmuyormu...

yanlış anlamayın beni bende bir şehit evladı olarak hemde bir asker şehidin evladı olarak sadece bilgilendirmek istedim..

maklum yöneticiler herşeyin iyisini bilriler beyim :D

soruyorum Şehitik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TİTAN'a Soruyorum (Müzik)

TİTAN'a Soruyorum (Müzik)

Sayın Titan buradaki parçalardan herhangi birini bulabilirseniz çok duacı olacam. Teşekürler saygılar. Who is this music - Kim Bu Çalanlar.wmv - YouTube
  2. Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Çankırı için soruyorum

Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Çankırı için soruyorum

merhaba arkadaşlar ben çankırı da oturuyorum ve sabah namazı kaçta okunuyor öğrenmek istiyorum şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok tşk ediyor ve hayırlı ramazanlar diliyorum.
  3. Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Kahramanmaraş için soruyorum

Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Kahramanmaraş için soruyorum

Ben Kahramanmaraşa gezmeye gidecem acaba orada Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor diye merak ettim aranızda Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Kahramanmaraş ezan saatini bilen varsa yazsın.
  4. Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Tunceli için soruyorum

Sabah Ezanı Kaçta Okunuyor Tunceli için soruyorum

selam arkadaşlar acaba tuncelide olan arkadaşınız var mı aranızda bilmiyorum ama ben tunceli de sabah ezanı saat kaçta okunuyor merak ediyor ve sizden öğrenmek istiyorum.
  5. takvimi neden soruyorsunuz bize ?

takvimi neden soruyorsunuz bize ?

nisandan sonra mayıs gelir bunu herkez bilir akli dengesi yerinde ise kolay soruları sormanbıza gerek yok çünkü sorduğunuz soru bile değil soru cümlesini kurmanıza gerek yok insanları böyle boş şeylerle yormayın meşkul etmeyin paraya kıyıp evinize bir takvim alın lütfen

Sayfayı Paylaş