Soruyorummm!! Pahalılık dikkatinizi çektimi?

laetitia

Yeni Üye
Üye
Soruyorummm!! Pahalılık dikkatinizi çektimi?
Selam melişlerim moda hakkında paylaştığımız iyi ,hoş, güzel elbiselerden sonra bunların fiyatlarındanda biraz bahsetmek istiyorum.Kızlar dikkatinizi çektimi bilemem ama bu bayram alışveriş için herzamanki gibi herbiryeri talan ettim ve inanılmaz bir fiyat artışı ile karşılaştım herşey çok pahalı geldi ve o kadar salaş ve saçma ürünler var ki okadar yer gezdim ve hoşuma giden 3 ürün var tabi bunlarda bence değerinin biraz üstünde gibi.indirim dalaveresini de bir kenara bıraktım bayram dolayısıyla yüklenmiş olsalar diye düşünüyorum hem doğru dürüst ürün yok hemde inanılmaz fiyatlar çekmişler.Halkımızda tabiki almadan duramayacak biliyorlar.Bu bahsettiğim artış her şehirde olan mağazalardan çoğu kesimin alışveriş yapabildiği.Nedersiniz artış konusunda bana mı öyle geliyor?

Eğer mağazalarda ürün önermek isteyen varsada fikirlerini paylaşsın kızlar okiş ;)

Aslında doğru izlenim.. ama mango şu aralar baya uygun gibigeldi bana .. dün alış veriş yaptım bazı mağazalar gerçekten fırlamış.. ama adı olanlar tam tersi cazip fiyatlar sisley , selen , adil ışık , mango modospot gibi magazalar nomal sıradan magazalarla fiyatları aynı tutmuş .. aman bi tavsiye Zara ya sakın uğramayın utanmasa içeri giriş içinde para alcak.....

belen aynen bende öyle yaptım büyük mağazalarla aynı fiyat düzeyine gelmiş hepsi zarada sezonları iyi takip etmek lazım iyi indirim oluyo ben sadece defactoda birkaç şeye gözattım ordan alıcam sanırım.Koton ve berkshaya da bakabilirsiniz.Belkide çoğu zaman yaptığım gibi çarşı esnafını terketmemekte fayda vardır ne dersiniz

Kızlar her yer çok pahalı gerçekten şu sıralar doğru düzgün birşey olsa değer diyeceğim fakat doğru düzgün birkaç model var sadece ben bayram alışverişimi yaptım ama herşeyde alamadım çünkü herşey çok pahalı öyle çirkin şeylere veremem paramı :D

Ewet defacto da indirim kaldırım yokkk yawwwwruuummmm :) bayılıyorum bu repliğe ya :)

kotondan gecenelrde bır bluz adım böle panco tarzında bosboll bişi taytların yada bol paçaların ustune şal gibi alıcaksın hiçte tarzım deil.. istersen deri kemerle kombın et bakalım az deişime uğrucam bu sıralar sanırsam.. laf aramızda 20 tl ye aldım:) gören ianmıcak ama ölee....

yok anacım ben bi denk gelemedim bi tsort bile 50 60 dan baslıo uyduruk kaydırık hemde.. denk gelince benide haberdar et tatlım valla sevinirim... ZARAya..

Ayy kızzz önceden afferdein çamaşımırıza kadar annem herşeyimizi alırdı .. küçükken tokalar çorap ayy ne bilim ozamanlar hayat bu kadar pahalı deilmiydi acaba... şimdi bı bluz bi pantolon yada etekle kapatıyoruz olayı ki onuda alabilcek durumumuz varsa... ahh ahhh eski günlerr nerde kaldıı ...

Boşuna dememişler HERŞEY PAHALI ÇOK PAHALI... diye..

evet çok pahalı herşey ben pek marka giyinmem..sırf marka die 20 liralık bi ürüne 40 lira veremem...markasız ama güzel şeyler alma taraftarıyım her zaman...he ama olur çok hoşuma gider kaliteli de görünür..emsal ürünler ne kadar onu bi araştırırım ona göre marka alırım ancak...

Ayy kızzz önceden afferdein çamaşımırıza kadar annem herşeyimizi alırdı .. küçükken tokalar çorap ayy ne bilim ozamanlar hayat bu kadar pahalı deilmiydi acaba... şimdi bı bluz bi pantolon yada etekle kapatıyoruz olayı ki onuda alabilcek durumumuz varsa... ahh ahhh eski günlerr nerde kaldıı ...

Boşuna dememişler HERŞEY PAHALI ÇOK PAHALI... diye..
söylerim canım zarada olursa minik bir hırka beğendim 50 tl bershkada ama tanıdığım birisi kotondan hırka aldı 74 tl etiket fiyatı kasada %30 indirim var demişler sanırım 38 e aldı anlayamadım gitti adilışığa gitmedim sadece.Bursalı bayanlar gömlek düşünüyorsanız mağazalarda bir iki iyi çeşit var bence meridyene gidin orda 2 kata inin tamamen gömlek satan bir yer var ordan alın hemde uygun pantolon,ceketde var çok çeşit olmasada.

Kızlar her yer çok pahalı gerçekten şu sıralar doğru düzgün birşey olsa değer diyeceğim fakat doğru düzgün birkaç model var sadece ben bayram alışverişimi yaptım ama herşeyde alamadım çünkü herşey çok pahalı öyle çirkin şeylere veremem paramı :D

verme tuğçem değmez gerçcekten hiçbiri öyle adi ki elleyince bile anlaşılıyor yazık ya o paraya benimde ihtiyaçlarımı cuma tamamlıcaz inşallah sevgilimede banada uğraş dur bakıoz püff gece 11 e kadar AVM,çarşı gezioz kız :D

Aslında marka mağazalarda uygun fiyatlıda uçuk fiyatlılarıda bulabiliyorsunuz biraz şansınıza kalmışdiyeyim.Bende geçen gün birkaç mağazayı dolaştım.Tarz olarak Batik ürünlerini beğeniyoru ama zevkime göre yeni sezonda bişey bulamadım Böyle süet tafta türü bluzlar bu sene çok moda onlarda 80 den başlıyordu.:Dancing_angry:Koton da tarz olarak hoş şeyler var ben genelde sezon sonu alışveriş taraftarıyım sonuçta çok cazip ürünleri alabiliyorsunuz.Çok moda bağımlısı olmadığımdan dolayı sezon sonları alışveriş bana birşey kaybettirmez aksine kazandırıyor.Yaz sezonu sonu Kotondan çok uygun şeyler aldım.30 ve 20 milyona kadar elbise bile aldım yani dediğim gib şans meselesi birazda...

Geri