gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sorvivor Tanerin üniversite dans videosu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sorvivor taner, üniversitedeki dansı, dans videosu, şarkısı, şarkı söyledi, görüntüleri burada arkadaşlar.

Sorvivor'un ipe sapa gelmez haşarı çocuğu Taner'in üniversite yıllarında ki dans edip hemde şarkı söylediği, videosunu ele geçirdik Melek'ler. Eee bulmuşken de sizlerle paylaşmamak olmaz değil mi :)

Survivor Taner'in üç yıl önce üniversite şenliklerinde yaptığı dans büyük ilgi çekti

Kıbrıs'ta özel bir üniversitede okuyan Survivor yarışmacısı Taner Tarlacı'nın bahar şenliklerinde yaptığı dans şovu ilgi görüyor.

Sosyal paylaşım sitesine yüklenen videoda sahneye çıkan Taner, üç siyahi gençle rap yapıyor ve kendine has figürlerle dans ediyor.

Taner'in dans videosunu izlemek için BURAYA TIKLAYIN

Ben hayatımda böyle çılgın manyak birini görmedim, yok böyle bişey dedirtecek kadar uçlarda bu adam ya :D:D:D:D

Sorvivor Tanerin üniversite dans videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  4. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...
  5. tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

Sayfayı Paylaş