gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sosyal Medyada Süleyman Seba'nın Vefatı...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süleyman seba haberleri, süleyman seba öldü mü, süleyman seba

Beşiktaş Spor Kulübünün efsanevi başkanı Süleyman S3eba dün hayatını kaybetti. Vefat haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü ve ünlüler başta olmak üzere herkes taziye mesajları yayınlamaya başladı. İşte o mesajlardan bazıları...

süleyman-seb2.jpg

Ali Şen:

Süleyman abi bi yere girdiğinde herkes ceketini iliklerdi..Zengin, iş adamı değildi belki ama çok büyük itibarı vardı. Süleyman Seba iyi insandı, hatta çok iyi insandı. Sadece Beşiktaş'ın değil tüm Türkiye'nin başı sağolsun.

Metin Tekin:

Bazı devirler böyle insanları kaybedince kapanıyor. Beşiktaş'ta maalesef bir dönem kapandı. allah rahmet eylesin. Beşiktaş camiasının başı sağolsun. Çok önemli bir dönemdi. Daha çok fazla şey söylenecek ama bugün çok konuşmak istemiyorum. En farklı yönü kişiliğiydi.

Ercan Taner:

Türk sporu büyük bir kişiliği kaybetti. Her zaman büyükle büyük küçükle küçük olan biriydi. Taraflı tarafsız herkes Süleyman ağabeyi çok seviyordu. Onun için en büyük öncelik ahlaktı. Herkese saygı gösterirdi, herkesten de saygı duydu.

@hakansukur

Türk futbolunda nezaket ve centilmenliği ile efsane olan Sn.Süleyman Seba'ya Allah'tan rahmet dilerim.Mekanı cennet olsun.Başımız sağolsun..

@ibrahimseten

futbol, son iyi adamını kaybetti.. nur içinde yat süleyman abi..

Haber ile ilgili metin girin!.

@_ertemsener

ne siyah ne beyaz ne sarı ne kırmızı ne lacıvert ne bordo ne mavi ne yeşil ne beyaz ACIMIZIN RENGİ YOK

@ismailer

İnsanlık, Beşiktaşlılık,başkanlık,liderlik, sporculuk,sevgi,aşk,yaşamda yeryüzüne örnek oldun ruhun şad olsun Süleyman baba

@nejatsayman

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en muhteşem Başkanlarından Süleyman Seba'yı kaybettik.Mekanı cennet olsun...Beşiktaş Camiasına baş sağlığı dilerim

@MeteAktas76

Çocukluğumuzun efsânelerinden, Beşiktaşlılar kadar herkesin başkanı olan Süleyman Seba da göçtü gitti :( Allah gani gani rahmet eylesin...

@aysenurafyon

Ne diyeceğimi bilemiyorum, çok üzüldüm :( efsane başkan, mekanı cennet olsun!

@Muratozen1903

Telefonu alinca bogazim dugumlendi. Hala inanamiyorum. Ne soylenir bilemiyorum. Mekanin cennet olur insallah

@tanerkrmn

Türk futbolunun başı sağ olsun. Bir efsane daha kanatlandı.

Sosyal Medyada Süleyman Seba'nın Vefatı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sosyal Medya Ayakkabıları :D

Sosyal Medya Ayakkabıları :D

Daha önce de sosyal medya motifli ayakkabılar gördük. Ama bu seferkiler gerçekten çok şık! Devamı İçin: Minimalist network şıklığı - Frasb
  2. Ferdi Tayfur'a sosyal medyada tepki yağdı

Ferdi Tayfur'a sosyal medyada tepki yağdı

Magazin - 11 Mart 2013 11:20 Ferdi Tayfur'a sosyal medyada tepki yağdı...İlk çocuğunun annesi Necla Nazır, nikâhlı eşi Zeliha Turanbayburt ve son çocuğu Taha’nın annesi Habibe Ümyani Demir olmak üzere hayatında üç kadın olan Ferdi Tayfur, “Bir adamın karısı çoksa o adam iyi bir insandır. İyi olmasa hiç bir kadın yanında durmaz, hiç bir kadın onu çekmez” dedi. Tayfur’un bu sözlerine kadınlar...
  3. Ronaldo Sevgilisi ırina shayk ile ege tatilini sosyal medyadan  duyurdu!

Ronaldo Sevgilisi ırina shayk ile ege tatilini sosyal medyadan duyurdu!

Ronaldo sevgilisi ırina shayk ile yaptığı ege tatilini sosyal medya hesabından duyurdu! Ünlü futbolcu Ronaldo, Dünya kupasın da giydiği portekiz milli takım formasıyla yaşadığı hayal kırıklığını, ünlü sevgilisi ırina shayk ile ege de yaptığı tatille üstünden atmaya çalışıyor. Dün gece sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını paylaşan Ronaldo herkesi şaşırttı.
  4. Sosyal Medyada Yeni Akım Halfie!

Sosyal Medyada Yeni Akım Halfie!

halfie nedir, halfie resim nasıl çekilir, halfie ne demektir, halfie resim örnekleri Selfie yani özçekim resimler sosyal medyayı salladığından beri bu akıma bir nevi karşılık olarak yeni bir akım başladı. Halfie denilen yeni akım şimdiden sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı ve birçok kişi halfie çekim resimlerini profil sayfaların da paylaşmaya başladı. Peki nedir bu halfie? Halfie resim...
  5. 2014 en yeni sosyal medya kullanıcı adları

2014 en yeni sosyal medya kullanıcı adları

en anlamlı kullanıcı adları,en dikkat çekici kullanıcı adları,en değişik kullanıcı adları,en güzel kullanıcı adları,sanal alem için en güzel kullanıcı isimleri,twitter için en güzel kullanıcı adları,sosyal medya için güzel kullanıcı isimleri, Sanal Alemde Koşturuyorum diyenlere En Süper kullanıcı adlarından seçtiğimiz,En Bomba Kullanıcı İsimlerini Ekliyoruz. Sizlerde eğer benim kullanıcı...

Sayfayı Paylaş