gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sosyal

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

belediye başkanlarının görevleri nelerdir?

sosyal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sosyal yardım!

sosyal yardım!

fakirlik maaşı yardıma muhtaç insanlara yardım eden kuruluşlar fakirlik maaşı nasıl alınır yardıma muhtaçlara hangi kurumlar yardım eder belediye muhtaç insanlara nasıl eder GİRİŞ. 3 § 1- SOSYAL YARDIMLARIN TARİHİ GELİŞİMİ. 3 § 2 - KORUMA KARAKTERİ TAŞIYAN SOSYAL YARDIMLAR.. 5 1)Tüm muhtaç vatandaşlara yapılan sosyal yardımlar. 5 a)Yardım Koşulları5 aa -Sosyal Güvenlik Kuruluşlarıyla Herhangi...
  2. Sosyal Fobi...

Sosyal Fobi...

Sosyal fobi; kişinin başkalarının yanında küçük düşeceği, sıkıntı ya da utanç duyacağı bir davranışta bulunacağı korkusudur. Bu kişiler başkaları ile etkileşimde bulunmayı gerektiren ya da her hangi bir eylemi başkalarının yanında yapmalarını gerektiren durumlardan korkarlar ve bunlardan olabildiğince kaçınmaya çalışırlar. Örneğin; genel yerlerde yemek yemekten, telefon konuşmaları...
  3. sosyal fobi

sosyal fobi

Anksiyete bozukluklari sinifi icinde degerlendirilir. Sosyal fobi genellikle 13 - 24 yaslari arasinda baslar. Ancak daha kücük ve büyük yaslarda da görülebilir. Kadinlarda daha fazla görülmesine karsilik erkeklerin tedaviye daha cok müracat ettikleri bilinmektedir. Psikodinamik teoriye göre sosyal fobinin meydanagelmesinde en önemli nedenler ebevenylerin asiri disiplinli olmasi ve ailenin...
  4. Sosyal Psikoloji

Sosyal Psikoloji

Sosyal psikologlar insanların hastanelerde, eğitim birbirleri ile nasıl tutumları, önyargıları ve bunların oluşumu ile değişimini incelerler. Arkadaşlık, ikili ilişkiler, çekicilik ve saldırganlık gibi konular üzerinde etkileşime girdikleri ve sosyal çevrelerinden nasıl etkilendikleriyle ilgilenirler. Bireyleri, grupları ve grup davranışını, araştırma yaparlar. Dolayısıyla sosyal psikolojide...
  5. sosyal bilgiler

sosyal bilgiler

ticaret yollarına ve denizlere sahip olmak bir ülkenin kalkınmasına katkısı nedir

Sayfayı Paylaş