gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sosyetik yardım

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sosyete çok faydalı bir işe el attı ve arama kurtarma derneğine maddi destekte bulundular......

AKUT İÇİN 200 BİN TL TOPLADILAR!
    ARAMA VE KURTARMA DERNEĞİ AKUT İÇİN GEÇEN AKŞAM BİR OTEL'DE DÜZENLENEN GECCEYE SOSYETENİN ÜNLÜ İSİMLERİ AKIN ETTİ..

Geçen akşam bir Otel'de, AKUT yararına gerçekleştirilen gecceye iş ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Ev sahipliğini Feyyaz Berker, Suzan Sabancı Dinçer, Ahmet Kocabıyık ve Çiğdem Simavi'nin üstlendiği geccede, AKUT ilk defa iş dünyası ile biraraya gelmiş oldu. Geccenin davetiyeleri bin liradan satıldı.

200 KİŞİ KATILDI
    Yaklaşık 200 kişinin katıldığı geccede Gökhan Çarmıklı-Siren Ertan, Neslişah Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Selahattin Beyazıt, Cem Hakko, Ronit Gülcan, Zafer Kozanoğlu, Berna Tokar, Zeynep-Metin Fadıllıoğlu, Serra Tokar ve Ömer Dinçkök gibi cemiyet hayatından birçok ünlü sima boy gösterdi.

sosyetik yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sosyetik mantı

sosyetik mantı

Malzemeler :3 tane hazır yufka, 1/2 kg kıyma, 1 tane kuru soğan, 2 yemek kaşığı salça, 1/2 su bardağı sıvı yağ 1/2 su bardağı su 2 kase yoğurt 3 diş sarımsak Tereyağ tuz, karabiber, pul biber ve nane İlkönce yarımşar bardak su ile sıvı yağı karıştırın. Kıymayı rendelenmiş soğan, 1 kaşık salça, tuz, karabiber ekleyerek yoğurun. Yufkaları açarak birer birer tezgaha yayın ve + şeklinde...
  2. Başak Sayın Önce Sosyetikler dedi

Başak Sayın Önce Sosyetikler dedi

SOSYETEYİ SEVİYOR! OYUNCU BAŞAK SAYAN, İLİŞKİ TERCİHLERİNDE GENELDE SOSYETİK İSİMLERİ TERCİH EDİYOR. Aşk listesi bir hayli kabarık olan manken oyuncu Başak Sayan, şimdi de sosyetik sima Serdar Şınlak'l aşk yaşamaya başladı. Önceki gün bir restoranda baş başa yemek yiyen ikili, gazetecilerin geldiğini duyunca mekanı arka kapıdan terk etti.
  3. Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

demet kutluayın oğlu demet kutluay çocukları kutluayın çocukları kutluay ve çoçukları Kesinlikle doğru demet kutluaya katılıyor ve düşüncelerinden dolayıda kutluyorum:D Ünlü isimler erken yaşta yabancı dadılarla yabancı dil öğretilen çocuklar hakkında ne düşünüyorlar işte yanıtı.. Kızı İrem 2.5 yaşına giren, oğlu Ömer de 5.5 aylık olan Demet Kutluay, geçtiğimiz...
  4. basit sosyetik çemen

basit sosyetik çemen

çemen sosyete çemeni sosyete çemeni tarifi rüyada çemen görmek biber salçasından yapımı Çemen nasıl yapılır ya da çemen evde yapılır mı ? Evet çemen evde de yapılabilir ve hiç çemen yapmamış insanlar bile kolayca çemen yapabilir. Çemen yapmak zor değil sadece biraz dikkat ister o kadar. Evde kolayca siz de ekmek üstleri için ve kahvaltılarınız için çemen hazırlayabilirsiniz. MALZEMELER 1...

Sayfayı Paylaş