gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

soy isim madurları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yabancı soyisim yabancı soyisimler isim ve soyisimler soyisimleri isim soyisim [​IMG]

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: soy isim madurları
    yazık adamlara yaa eminim zor bir hayat yaşıyordurlar

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

şu ismail donsuzun kızımıydı acaba mm ye gelen donsuz bi kazıkta biz atıp ban verilmiş olmasın :haha:

Son düzenleme: 18 Ocak 2008
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ay almi ölme emi la donsuzun oğludur bu olsa olsa:hhh:

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Vıyyy... Ne biçim soyisimleri var ya öyle... Bunların dedeleri soyisimlerini alırken ne düşünüyorlarmış acaba?

soy isim madurları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. miçetoma madura ayağı

miçetoma madura ayağı

madura ayağı miçetoma rüyada ayağına diken batması rüyada kıymık batması ayağa diken MİÇETOMA (Madura ayağı, maduromikozis) Tanım ve klinik bulgular : Miçetoma (Madura ayağı, maduromikozis), etken mikroorganizmanın travmatik olarak inokulasyonu ile gelişen deri ve derialtını tutan bir infeksiyondur. Bazen infeksiyon kas, fasia ve kemiğe kadar ilerleyebilir. Tümöral lezyonlar, abseler, direne...
  2. isim

isim

Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
  3. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  4. Kredi Kartı maduru olucaktı

Kredi Kartı maduru olucaktı

ünlü şarkıcı Nadide Sultan da kredi kartı maduru olacaktı hırsızlar sınır engel tanımıyor...... DOLANDIRILDIĞINI MESAJLA FARK ETTİ! KREDİ KARTININ KOPYALANARAK ALIŞVERİŞ YAPILDIĞINI UYARI SMS'İYLE ÖĞRENEN NADİDE SULTAN, DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU.. Şarkıcı Nadide Sultan, kredi kartı dolandırıcılarının mağduru oluyordu. Kredi kartının kopyalanarak internet üzerinden alışveriş...
  5. madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ?

madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ?

5 aydır cocuk ıstıyorum adetımı gorup temızlendıgım gunden ıtıbaren 30 gun boyunca calısmalar devam etmekte bızde ama sonuc alamıyorum bu ayda kontrele gıtcem ben her ayın 11 ınde adet goruyrum bazen 12 sınde benım 16 gunum hangı zamana gelıyor????

Sayfayı Paylaş