gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Soygun varr

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı arabayla yolunu kaybedince 911 (yani polis) den yardım istedi.Kısa süre sonra yakalanan şaşkın hırsız araba çalmaktan iki kat ceza aldı.
    4-Ohio da şerifin yanında yan komşusu kuru temizleyiciyi soymaya kalkınca William Ladd,dükkan sahibine “Paraları ver” derken şerif in “eller yukarı” sesini duydu.
    5-İlgiltere nin Kent şehrinde High Street Bankasına öğlen gelen adam , veznedara “17.00′de gelip paraları alacağım,hazırlığınızı yapın”yazılı bir kağıt uzatıp gitti.Söylediği saatde gelince onu polisler karşıladı.
    :d050::d050::d050::d050:

Soygun varr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soygun

Soygun

Bir maksada ulaşmak için acele etmeye, çabuk yürümeye, uzun ömür ve rızka, bekar için nikahlanmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Hırsız / Hırsızlık.)Rüyasında soyulan, gerçek hayatta değer verdiği bir şeyini kaybeder. Rüyasında hırsızlık yapan ise ilgi çekecek bir iş yapacak demektir.
  2. Soygun içinde soygun

Soygun içinde soygun

Mamak'ta meydana gelen kuyumcu soygununu araştıran polis, film senaryosu gibi bir olayla karşılaştı. Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mamak Şahintepe Mahallesi'nde bulunan bir kuyumcu dükkanına giren silahlı ve maskeli iki kişi 3 kilogram altın ve çok sayıda saat çaldı. Geçen ay meydana gelen olayı araştıran polis, kuyumcuları tek tek dolaşarak çalınan bileziklerin ayrıntılı...
  3. Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Yarın benim için çok özel bir gün. Fakat hediye olarak sevgilime ne alacağımı bilmiyorum. Ona çok sevdiğim bir tatlıyı yapmıştım ve çok beğenmişti. Bir daha yapsana diye tutturuyordu bana. Sizce hediye olarak kalıcı bir şey değil ama özel bir gün için sevdiği bir şeyi vermem için tatlı uygun mu? Giyim olarak biraz seçicidir bu yüzden pek guvenemiyorum begenmeyebilir. Aslında bir şey...
  4. dikkat !yeni soygun türü

dikkat !yeni soygun türü

Sevgili meleklerim, Bu uyarıyı lütfen dikkate alın Bugünlerde yeni bir soygun > sekli turemis : > > Evinizin kapisina geliyorlar onemli deterjan > firmalarindan birinin adini > > verip yeni urunleri icin anket yapmaya, anketi kabul > edersiniz da > hediyenizin 3 kg lik deterjan olacagini soyluyorlar. > > Tuketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni urunun iki...
  5. Sorunummm Varr..!!!!!

Sorunummm Varr..!!!!!

sLm kızlarr...!! Size bişey danışmak istiyorum.Ben 13 yaşındayım..Ailemle sorunlarım oluyor.Bu yüzden onlardan uzak olmaya çalışıyorum.Bunun için çalışmak istiyorum.Ama yaşım çok küçük..Mesela yaşıma uygun hangi işler var??? :tik: :raila: ipatla

Sayfayı Paylaş