gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Soygun

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bir maksada ulaşmak için acele etmeye, çabuk yürümeye, uzun ömür ve rızka, bekar için nikahlanmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Hırsız / Hırsızlık.)Rüyasında soyulan, gerçek hayatta değer verdiği bir şeyini kaybeder. Rüyasında hırsızlık yapan ise ilgi çekecek bir iş yapacak demektir.

Soygun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  2. Soygun içinde soygun

Soygun içinde soygun

Mamak'ta meydana gelen kuyumcu soygununu araştıran polis, film senaryosu gibi bir olayla karşılaştı. Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mamak Şahintepe Mahallesi'nde bulunan bir kuyumcu dükkanına giren silahlı ve maskeli iki kişi 3 kilogram altın ve çok sayıda saat çaldı. Geçen ay meydana gelen olayı araştıran polis, kuyumcuları tek tek dolaşarak çalınan bileziklerin ayrıntılı...
  3. dikkat !yeni soygun türü

dikkat !yeni soygun türü

Sevgili meleklerim, Bu uyarıyı lütfen dikkate alın Bugünlerde yeni bir soygun > sekli turemis : > > Evinizin kapisina geliyorlar onemli deterjan > firmalarindan birinin adini > > verip yeni urunleri icin anket yapmaya, anketi kabul > edersiniz da > hediyenizin 3 kg lik deterjan olacagini soyluyorlar. > > Tuketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni urunun iki...
  4. Dizi Setinde İnanılmaz Soygun!

Dizi Setinde İnanılmaz Soygun!

Adını Feriha Koydum Dizisinin Şımarık Hande'si Sette Soyuldu... ''Adını Feriha Koydum'' dizisinin şımarık Hande'si Ceyda Ateş sette cüzdanını çaldırdı. Ceyda Ateş "Adını Feriha Koydum" dizisinde zengin ve şımarık Hande'yi canlandırıyor. Önceki gün Ayazağa'da bir okulda çekim yaptıklarını anlatan Ateş, "Çantamı sınıflardan birine koymuştuk. İşim bitti, eve gittim....
  5. Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı

Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı

Bu sayfa; Atiye "Soygun Var" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Atiye 2 yıl aradan sonra nihayet hayranlarının karşısına 4.albümüyle çıkmaya hazırlanıyor. Mayıs ayı içinde çıkacak olan bu albümünün adı ise "Soygun Var". Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, iki yıl aradan sonra, Pasaj Müzik etiketi ile...

Sayfayı Paylaş