gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Söylediler ve Öldüler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

+Ohooo,doktorun her dedigini yapmaya kalksak acliktan oluruz birader. Hadi yiyin,yiyin. Afiyet olsun! +Abi,ben bu arabayla gozu kapali 180 yaparimbe!

+Baksana,notr olan tel bu muydu?

+Ulan,biz bugune kadar kac bomba imha ettik,biliyon mu?Cok konusma da kes su mavi teli

+Sayin seyirciler simdi gosterimin en nefes kesici numarasini yapacagim;Aslanin agzina basimi sokuyorum....

+Arkadas,ben denizde buyudum.Simdi sana 30 metre dipten kum cikariyimda gor.

+Teleferikten korkacak ne var hayatim=Sen hic gaazetelerde teleferik kazasi okudun mu?

+Burasi eskiden mayin tarlasiymis ama artik bi tane bile kalm...

+Korkacak bi sey yok yahu.Bu saatte tunelden tren gecmez.

+Su onundeki arabanin fren lambalri neden bu kadar sari ve parlak?

+Oglum bu mantarlar zehirli degil.Bak,ben nasil yiyorum...

+Amma keskin virajmis be.

+Canim!Ne sirin kopeksin sen!

+Vay beee!..Ne kadar da yuksekmis bu bina!insanlar...arabalar... buradan karinca gibi gozukuyo.

+Aklinca beni kandiracan diil mi?Elindeki tabancanin oyuncak oldugunu bilmiyor muyum sanki?

+Bu virajin ulkemiz icin hayirli,ugurlu olmasini diliyor,hafriyat calismalarini baslatacak ilk dinamiti patlatmak uzere dugmeye basiyorum...

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Söylediler ve Öldüler
    +Arkadas,ben denizde buyudum.Simdi sana 30 metre dipten kum cikariyimda gor.

koptum ya..emegıne saglık

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

valla çok hoştu ya..emeğine sağlık canım.

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

:dp47:cok güzel ellerine sağlık :)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

buda diğerleri gıbı guzeldı
    emeğine sağlık canım:)

Söylediler ve Öldüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. Neşet Ertaş çaldı, Gül ve konukları söyledi

Neşet Ertaş çaldı, Gül ve konukları söyledi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Çankaya Sofrası’nın bu seferki konukları sanatçılar Orhan Gencebay, Mazhar Alanson, Zara, Ahmet Özhan, Neşet Ertaş ve Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Rengim Gökmen oldu. Sertab Erener ise yemeğe katılamadı. Müzik sohbetiyle geçen yemekte, ısrar üzerine sazını eline alan Neşet Ertaş’a, Cumhurbaşkanı Gül ve konukları eşlik etti. Orhan Gencebay, yemekte telif...
  3. fotoraf cektir ve öl!!!!!

fotoraf cektir ve öl!!!!!

Resimdeki cocuk arkadaşlarıyla beraber Sundarbana tatil icin gitmişler .Resim cekmelerini istemis.Flaş >>>>>>>>>patladıkdan bir süre sonra cocuk bagırmış ve bayılmış .Iki gun sonra cocuk kalp krizinden ölmüş.Arkadaşları resimi çıkartmışlar ve res imi gorunce cok korkmuşlar.Resim cekilirken hepsi orda olmalarına ragmen gormedikleri bir şey varmış .Birer birer...
  4. ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anında yaşananlar ölüm anı yaşananlar olum aninda yasananlar anında video Her canlı ölümü tadacaktır hiç şüphesiz..Allah gecinden versin ....İşte ölüm anı,o an yaşananlar... Kulun önünde ölüm zahmetinden başka ne azap, ne üzüntü ne de korku bulunmasa bile, sadece ölüm anındaki şiddet onun gecesini gündüzüne katıp düşünmeye ve ölüm için hazırlanmaya yeterli olurdu..Üstelik ölüm de her...
  5. Tupak Shakur ve Ölümü

Tupak Shakur ve Ölümü

tu pak tupak tupac shakur öldürülen rapçi tupac Bana hayatı çok engebeli geldi birde hayatı hakkında bir kaç bilgi sahibi oldum sizlerlede paylaşmak istedim.. Yazı uzun ama ben size kısaca özetini vereceğim benım size söylemek istedıgım kısmın; Tupak 16 haziran 1971 de doğuyor öyle bir karısık hayatı varkı uvey babası ve uvey kardesklerı evlendıkten sonra tekrardan bosanması yenıden...

Sayfayı Paylaş