gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Söylemek istedikleriniz!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Eşinize / sevgilinize sinirliyken,bunalım halindeyken veya sizi sevmediğiniz şekilde yorumlarken (telefon benim özelim sanamı kaldı peh) gibi laflara karşı en cok ne demek isteyipte demekten vazgeçiyorsunuz? illaki tam söyleyecekken sizi birşey tutuyodur 'kırılır dahada çıkmaza gitmesin iş' diye 'bişey sölicektimde kalsın neyse' dersiniz.Evet içinizde kalan ve hala söylemek isteyip ama söyleyemediğiniz cümleleri-kelimeleri burada paylasın İtirazım var sevgilim sen böylesinnnnnnnnnn ohyandan örnek veriyorum bazen tam bi maçooooooo !!!

2. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazen cok kro vee kırıcıı oluyolarr !!

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kocacım sen tam bi delisinnnnnnnnn

4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kaşınmasevgilim değil ama sınıfta bi cocuk var ona uyuz demek istiyorum hep benle uğrasıyo da..gecek benim fotokopim hariç tüm sınıfa zımbalı dağıtmiş..neyse içime attım

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aşkımmm sana mesela dün sinir oldum benim 10 da stattan çıkıp o saatte tek başıma gidecegimi bildiğin halde ki 9 da msj atıp bunu sölediğim halde sen ne yaptın aramadın bile... taaa saat gece 11:30 olmuş beyfendi arıooo ALLLL AÇARIM ÇOK BEKLERSİN.... ÇIKICAK ACISI sinir şeyyyy ya ...
    ama çok sewiyorum seni sinirrrrrşeyyy...

6. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ah benim sevgili eşim keşke hayat senin düşündüğün kadar yüzelsel olsaydı...keşke sorunları görmezden gelince kendiliğinden yok olsaydı...keşke bu kadar sorumsuz olmasaydınnnnn....demek istiyorum ama susuyorum....

7. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi duymayacak ama söylüyorum.
    Yinede.. Seni Çok Seviyorum...

8. Çeyrek gelin

Çeyrek gelin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :Dancing_angry:Ben o gelinliği istiyoruuuuuuuuuuummmmmm eşşekkkkkkk ohhhhhhh oldu işte :tik:rahatladım

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    benden beter ol ve aslında ben seni hiç sevmemişimm :deli:

Söylemek istedikleriniz!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaŞka DÜnyada Şarki SÖylemek

BaŞka DÜnyada Şarki SÖylemek

Ben henüz çok küçükken eve bir telefon almıştıkTelefonun bağlı olduğu cilalı çerçeveyi ve parlak ahizeyi asla unutamam. Saatlerce onun karşısına geçer ve seyrederdim. Hatta o derece ki, telefon numaramız olan 105'i bir an bile aklımdan çıkaramıyordum, telefonla konuşacak yaşta değildim, zaten boyum da telefonun bulunduğu yere yetişemezdi. Fakat annem konuştuğu zaman, onun karşısına geçip...
  2. Yeni Kardeşini Söylemek

Yeni Kardeşini Söylemek

kardeşi olacağını söylemek rüyada kardeşinin olması rüyada kardeşini emzirmek hamile olduğunu söylemek Yeni bir kardeşin geleceğini büyük çocuğunuza anlatırken doğru kelimeleri seçmek çok önemli. Çocuğunuza onu çok sevdiğiniz, bir kardeşin varlığının ona duyulan sevgiyi azaltmayacağını ifade edin. Kardeş sahibi olmanın olumlu yönlerini anlatın. Mazeret göstermeyin Bebeğin odasını...
  3. Doğru söylemek

Doğru söylemek

Rüyada dogru söz söyledigini gör-mek, iman kuvveti ile tabir olunur. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; dogru söz, iman ile iman da sidk ile tabir olunur. Rüyasinda dogru söz söyledigini görmek, dininin kuvvetine isarettir.Bu rüyayi kafir görse Müslüman olur. Fasik bir kimse görse, halini düzeltir. Fakire zenginlik, zengine daha fazla mal, herkese dünya ve ahirette hayra delalet eder.
  4. Emrah - söylemek kolay

Emrah - söylemek kolay

Nasıl seviyorum, bir bilsen seni Hadi gel yeniden, tut elerimi Kalbimde yaşayan bitmez sevgili Unutursun diye, söylemek kolay Silinir diyorlar en açı izler Bitermiş kişlar, gelirmiş yazlar Bilmezler şu gönlüm derinden sizlar Unutursun diye, söylemek kolay Gözlerim benziyor, taşkın bir sene Vazgeçmek istedim, senden kaç kere Sonunda anladım, çabam bos yere Unutursun diye, söylemek kolay...
  5. söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz

söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz

söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz evettt arkadaşlarım bazenn tutarız ya kendimizi konuşmamak içinn kelimeler düğümlenir kalır aslında söylenecek çok şey vardır burda artıkk o yok söylemek isteyipte söyleyemediklerinizi yazarsanız sevinirim :gossip:

Sayfayı Paylaş