gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz
    evettt arkadaşlarım bazenn tutarız ya kendimizi konuşmamak içinn kelimeler düğümlenir kalır aslında söylenecek çok şey vardır burda artıkk o yok söylemek isteyipte söyleyemediklerinizi yazarsanız sevinirim :gossip:

2. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ''insan olmanı çok isterdim ama bildiğin katır çıktın '' bunu hep söylemek istemişimdir onun yüzüne ama hiç söyleyememişimdir.

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ilk olarak ben başlıyorum eğer kendimi toplayabilseydimm ona söyleyecek çok şey vardı ama hak etmediğimi düşündüğüm için vazgeçtimm...Yinede içimde kalmasın inşallah benden beter olur aslında ona değil kendime kızıyorum çünkü gerçek yüzünü göremeyen tek bendim adı batsın umarımm yaşayaşağım en ağır şey budur...

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ya keşke söyleseydin gerçekten oda katır çıktı :)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ewet bu konuyu beğendim artık sinir oldummu birine yüzüne söyleyemediğim ve susmak zorunda kaldığım bişi oldumu direk buradayım haberin olsun:)
    Başlıyorum ...

Bi kerede ben olmadan şu lanet olası taramayı yapabil... izinli olduğum gün bile sabahın 8 inde arama beniii be arama.. az aklını kullan!

Her izin günümde bıktım senin telefonunla uyanmaya......

tüüü

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    teş ederim elifimm beğendiğine sevindim hep beklerim canımm benim içine atma sen :kiss:

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    elifimm bende şefimden bıktım artıkk ya bensiz hiç bi iş yapamıyo sanki ben onun şefiyim :hahaha: bigün dayanamıycam sölicem onada yeter be dicem :deli:

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    söylemek istediklerimi.söyledim bugün ona siz de duyun meleklerim ben hasanı seviyom

9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    HADİ CANIMM.... CEYDAM HAYIRLI OLSUN İNAN ÇOK SEVİNDİM KARDEŞİM ÇOOK DA ÖZLEDİM SENİ NERELERDESİN SEN :kiss:

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bayıldım buraya kardeşim benim ...
    ben genelde herşeyii derim içime atmam ama bugün birşeyi içime attım ona söyleyemediğim bir şey aşkımm senin askere gitmeni istemiyorum sensiz ben yapamam bunu diyemedim üzülmesin die :(((

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm kardeşim beğendiğine sevindim kıyamam sana gamzem Allahım seni hiçç ayırmasın inş

12. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ben asla icimde tutmam direk her kesin yuzune söylerim bazen esmide sinir olunca derim :cok tenbelsin insanliign yok ,geri zekalisin derim ben buyum bence sizde atmayin icinze direek söyleyin:D

13. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    inş kardeşim allahım sana da hak ettiğin herşeyin fazlasını o güzel büyük temiz yüreğine versinn..bacım benim kıyamam sana benn bidenem...

14. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ebişimm en iyisi o ilk defa söyleyemedim ben o adiye söyleyecek çook şey vardı aslında ama sustum :18:

15. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm kardeşimm inşş çok sağoll bende sana kıyamam canımm gamzemm

söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin söyleyemediği

erkeklerin söyleyemediği

"Ben balığa çıkıyorum" "Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacağım ve denizdeki balıkları izleyeceğim." - "Yemeğe yardım edeyim mi ?" "Yemek neden hala masaya gelmedi ?" - "Sevgilim biraz ara ver, sabahtan beri evi temizleyeceğim diye helak oldun." "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olacak, filmin içine...
  2. Çalışmak İsteyip de Çalışamamak

Çalışmak İsteyip de Çalışamamak

çalışamamak çalışamama Tam çalışmaya başlayacağınız sırada başka şeyler yapma isteği duyuyor musunuz? Amacınız ne? Okumakla ne elde etmeyi düşünüyorsunuz? Başarılı olmak için mutlaka amacın açık ve net bir tanımının yapılmış olması gerekir. NOT: Bu arada çalışmak isteyip de çalışamayanların hayat amaçlarının okumayı ne ölçüde gerektirdiğine dikkat edin. Bazı öğrencilerin hayat amaçları...
  3. Doğru söylemek

Doğru söylemek

Rüyada dogru söz söyledigini gör-mek, iman kuvveti ile tabir olunur. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; dogru söz, iman ile iman da sidk ile tabir olunur. Rüyasinda dogru söz söyledigini görmek, dininin kuvvetine isarettir.Bu rüyayi kafir görse Müslüman olur. Fasik bir kimse görse, halini düzeltir. Fakire zenginlik, zengine daha fazla mal, herkese dünya ve ahirette hayra delalet eder.
  4. anlatmak isteyipte anlatamadığım sen....

anlatmak isteyipte anlatamadığım sen....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Söylemek istedikleriniz!!

Söylemek istedikleriniz!!

Eşinize / sevgilinize sinirliyken,bunalım halindeyken veya sizi sevmediğiniz şekilde yorumlarken (telefon benim özelim sanamı kaldı peh) gibi laflara karşı en cok ne demek isteyipte demekten vazgeçiyorsunuz? illaki tam söyleyecekken sizi birşey tutuyodur 'kırılır dahada çıkmaza gitmesin iş' diye 'bişey sölicektimde kalsın neyse' dersiniz.Evet içinizde kalan ve hala söylemek isteyip ama...

Sayfayı Paylaş