gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

söylemeyi istediğiniz film replikleri varsa atış serbest

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kızlar söyleyin bakalım hep söylemeyi arzu ettiğiniz bir söz dizisi var mı? ,film repliği olur,düşünürlere ait söz olur yada güncel bir cümle : ) Ben başlıyorum melekler:shootout:

Taksiye binip şunu demek isterdim[​IMG]
    Öndeki arabayı takip et cabuk :piha:

Ya da Çekmeyin lütfen [​IMG] Kızımın medyada görünmesini istemiyorum hahaha

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bi beyaz eşyacıya gidip tv alırken: zeki mürende bizi görecekmi desem.... acaba adam bana nasıl bakar:D:D???

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    nolamazzzzzzzzz nayırrrrrrrrrrrrrrr:D

4. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amca size baba diyebilir miyim? bi de başım müthiş ağrıyor.

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    yeni evlenecek olan çiftin düğününü basıp ;
    -hayır ewlenemezsınız siz kardeşsiniz...

-hayır olmaz ben fakir ve gururlu bir gencim sen ise zengin...ühühühü

sewgilimiz bizi terk ederken ;
    nayır sewgilim duygularımla oynayamazsın bunu bana yapamassın oysaki biz birbirimizi sewmiştik hayallerimiz vardı....

babamızı sorarlar ve kim oldugunu söleriz;

-sus konuşma zaten babanıda sewmezdim...

hayır benim olacaksın seni kımseye yar etmem...

-imdattt fikretttttttt.....

bırde erol taştan;
    - nihahahahaha

nuri alçoyu unutmamak lazım
    - sewtap al şu gazozu iç :p

bırde tarkan vardı demi...

atıl kurttt...
    ah ah bır köpemmmmmm olsada ona böle seslensem atılsana köpemmmmmmm

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aaa bak asıl bunu unutmuşum

çingene baryamdan alıntı...

aaa ne kabayatım var benim güllüüüü şu baryam ın tek kabayatı seni sewmek bilmez misin ?

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ıssız adamdan.. karda donmak üzeresin uyumak tatlı geliyor ama öldüğünün farkında değilsin...

söylemeyi istediğiniz film replikleri varsa atış serbest konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerden mektup var!!! (kadınlardan istedikleri)

Erkeklerden mektup var!!! (kadınlardan istedikleri)

Şimdide erkeklerin bizden istediği yada dilediği şeylere bir gözatalım hiiiiççç ciddiye bile almadım hıh :kafa::seker: * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS’te “Orda mısın???” diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! * Mağazada gelinliklere bakıp “Aaaa ne güzeeel” dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik...
  2. Film sözleri replikleri kalemleri hazırlayın kızlar

Film sözleri replikleri kalemleri hazırlayın kızlar

film replikleri, film sözleri, unutulmaz replikler ve film sözleri Kızlar şimdi bağzı filim sahnelerinde, film de oynayan karakterlerin kurduğu güzel yada ilginç cümleleri yazacağız umarız içlerinden bağzıları hoşunuza gider benimde gerçekten hoşuma gidenler olmadı değil bende bunları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu arada senin en çok sevdiğin film sözü neydi diye soracak olursanız....
  3. 1453 Fetih Filminden Bazı Replikler

1453 Fetih Filminden Bazı Replikler

1453 Fetih Filmi sözleri Fetih 1453 Filmi Replikleri Son günlerin çok konuşulan filmi, hala sinemalarda oynayan 1453 Fetih filminden alınmış bazı vurucu replikleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Fatih Sultan Mehmet: Ey Konstantiniye! Ya sen beni alırsın, ya ben seni alırım. İmparator Konstantin:Geleceğinizi haber verseydiniz sarayımda ağarlardım sizi Fatih Sultan Mehmet :Asıl ben o...
  4. Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Bu konu; Unutulmayan Film Replikleri Harika haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı filmler vardır ki dimağınızda bir daha hiç çıkmamak üzere yer eder. Son derece keyifle izlediğiniz bu filmlerde ki bazı can alıcı cümleler de kulağınızda asılır kalır. Hatta bazen yeri gelir kullanıverirsiniz. Hepsi de ustalıkla oluşturulmuş ve dillere pelesenk olmuş bu cümlelerden yani...
  5. Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

bu konu film repliklerine ve sözlerine yer vermektedir. Şimdiye kadar çevrilen yabancı filmlerde söylenmiş anlamlı ve güzel sözlerle birlikte replikler arayanlar için en güzel film sözlerine sizler için bu sayfamız da yer verdik. Beni olduğum gibi kabul et. Ancak o zaman birbirimizi keşfedebiliriz... Guido "8 1/2" Bizim neslimiz Büyük Depresyon'u ya da Büyük Savaş’ı yaşamadı....

Sayfayı Paylaş