gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

söylesene!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

söyLesene nasıL bitti.. nasıL bitebiLdik biz.. ßöyLesine içimdeyken sen
    nasıL eksiLdin benden..
    söyLesene..

hep_akLımdasın.. unutamam ki..​

nemLi gözLerim...

söylesene!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Derdimi Söylesem

Kıraç - Derdimi Söylesem

Derdimi söylesem derin dereye Doldurur dereyi düz olur gider Irakipler sıra dağlar arada Korkarım yar benden yoz olur gider Pervane ateştenden sakınmaz canı Uğruna koymuşum başı bedeni Doldur tüfeğini hedef et beni Yaram doksandokuz yüz olur gider Veysel der çıkayım bir yüce dağa Ağaçlar bezenmiş yeşil yaprağa Zaman olur tenim düşer toprağa Karışır toprağa toz olur gider
  2. Söylesene... Benimle Yaşlanır mısın?

Söylesene... Benimle Yaşlanır mısın?

Zamansız gelmiş fırtınam... Ben tam pes etmişken yetiştin aslında yüreğime , tam da hayattan artık ne beklenebilir ki derken geldin kalbime yerleştin. Bildiğim, bilmediğim, söylenmiş, gizlenmiş, bütün kelimeler anlamsızlaştı seni anlatmaya… Tekrardan küçük çocuklar gibi aşık olmak da varmış demek ki... Çocuk gibi gülücükler saçmakta varmış bu saatten sonra, deli heyecanlar, anlamsız...
  3. Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık yağı zayıflatıyor !!! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi. Balık yağının kilo vermeye yardımcı olduğu belirlendi! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen...
  4. Babama Sen Söylesene Anne

Babama Sen Söylesene Anne

bu video çok güzel olmuş sizlerle de paylaşmak istedim anneler gününe çok güzel bir video babama sen söylesene anne. :) http://www.youtube.com/watch?v=-I4nRWS54Y4

Sayfayı Paylaş