gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

söz çikolatası nasıl olmalı
    söz çikolatası, söz çikolatası nasıl seçilir, söz çikolatasının önemi, söz çikolatası alınmalımıdır, çikolata
    Seçeceğiniz çikolata unutmayın ağzınızın tadı olacak damat bey ve annesi, kardeşi ablası yengesi .. Eyy ahali:D Damat ahalisi:):):D:D [​IMG]

Söz çikolatası kız isteme töreninin en tatlı öğesi ve olmazsa olmazıdır.
    Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine yerleştirilmiş çikolatalar tercih edilir. Gümüş tepsi yerine kristal veya şık bir porselen tabakta tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tasarımını çok beğendiğiniz karton bir kutu modeli de söz çikolatası olarak kız ailesine sunabilirsiniz. Söz çikolatası alırken davetli sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Davetlilerin tümüne rahatlıkla yetebilcek bir sayıda almanız gerekmektedir. Güzel paketlenmiş çikolatalar gelin adayının ailesi tarafından önemli bir ilk izlenim kriteridir.
    Çikolatanızı alırken tadına bakmayı da ihmal etmeyin. Böylece hem tadı hakkında fikir sahibi olur hemde taze olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz.

MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben giderim beğenirim onlarda alır arkidiş :D:D riske atamam bunu çiklota önemliii :D

ßeLeN bunu beğendi.
Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

melek bilgin modacı melek bilgin gelinlik Bütün gelinler güzeldir ama dahada güzel bir gelin olmak için gelin makyajınızı nasıl yaptırmalısınız :tik: TEN Kapatıcıyla (concealer) fondöten, pürüzsüz ve homojen bir cilt görünümü için gereklidir Beyaz bir kıyafet giyeceğinizden, kapatıcı tonunu fazla açık seçmeyin, yoksa yüzünüz silikleşebilir Doğal bir sıcaklık için, ten renginize uyumlu...
  2. Söz çikolatası

Söz çikolatası

söz çikolatası söz çikolatası modelleri çikolata tabağı süsleme çikolata tabağı gondol süslemeleri Evliliğe karar verildiği o ilk büyük gün yani, söz günü ikram edilen çikolata oldukça önemli bir detaydır değil mi Melek'lerim? Mesela ben o çikolatayı asla ikram etmiyip saklamayı düşünüyorum ama bozulmadan nasıl muhafaza edeceğimi de bilmiyorum :D:D Söz çikolatası seçerken nelere dikkat...
  3. Bebek hareketleri nasıl olmalı?

Bebek hareketleri nasıl olmalı?

bebek hareket azalması bebek hareket izlenmesi selam kızlar, uzmanlar tarafından önerilen herzaman bebek hareketlerinin gözlemlenmesi ama tabi bunu takıntı haline getirilmemesi son 2 saate yaklaşıl 10 adet oynama olması gerekiyor bunun altında az bşr sayı olursa hemen doktorunuza danışın ama bunun yanında eğer bebeğiniz normalde çok hareketli bir bebek ise ve 2 saate 10 kezde atıyor olsa...
  4. İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

Arkadşalarım ablalarım :) yakında evleneceğim ve Rabbim in rızasıyla iyi bi düğün istiyorum. nikah da birlikte olsun istiyorum çalgı düşünmüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada benimki şöyle olmuştu diyen. cevaplarınızı bekliyorum :)
  5. Aksesuarlarım Nasıl Olmalı ?

Aksesuarlarım Nasıl Olmalı ?

aksesuar seçimi,doğru aksesuar seçimi,kıyafete göre aksesuar nasıl seçilir Kullandığımız aksesuarın kıyafetlerimizle uyum sağlaması ve vücudumuzda daha hoş durması için taktiklere bir göz atmak gerekir diye düşünüyorum. Birbirinden değerli modacı dostlarımla bu konu üzerinde güzel bir sohbet ettim düşünceleri sizlerle paylaşmak istedim. Saat, fular, şal, kolye gibi sıklıkla kullandığımız...

Sayfayı Paylaş