gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Söz çikolatası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

söz çikolatası söz çikolatası modelleri çikolata tabağı süsleme çikolata tabağı gondol süslemeleri Evliliğe karar verildiği o ilk büyük gün yani, söz günü ikram edilen çikolata oldukça önemli bir detaydır değil mi Melek'lerim? Mesela ben o çikolatayı asla ikram etmiyip saklamayı düşünüyorum ama bozulmadan nasıl muhafaza edeceğimi de bilmiyorum :D:D

Söz çikolatası seçerken nelere dikkat etmeli; buyrun öğrenelim Melek'ler:)

Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine yerleştirilmiş çikolatalar tercih edilir. Gümüş tepsi yerine kristal veya şık bir porselen tabakta tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tasarımını çok beğendiğiniz karton bir kutu modeli de söz çikolatası olarak kız ailesine sunabilirsiniz. Söz çikolatası alırken davetli sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Davetlilerin tümüne rahatlıkla yetebilcek bir sayıda almanız gerekmektedir. Güzel paketlenmiş çikolatalar gelin adayının ailesi tarafından önemli bir ilk izlenim kriteridir.

Çikolatanızı alırken tadına bakmayı da ihmal etmeyin. Böylece hem tadı hakkında fikir sahibi olur hemde taze olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz.

Söz çikolatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Burcunuz ve çikolatası

Burcunuz ve çikolatası

Benim burcum oğlak.Burcumun bütün özelliklerini taşıyorum ve de burcum hakkında yapılan tüm yorumlar hemen hemen doğru çıkıyor:DŞimdide bir özelliğimizi daha keşfetmişler bizlerin yani burçlarımızın:)Tabi ki en büyük tutkumuz ÇİKOLATA.Benim çikolatam kaliteli olacak ve sade olacak.... Burcunuz ve çikolatası.. Koç: Buruk ve damakta acımsı bir tat bırakan çikolatadan hoşlanır. Boğa:...
  4. Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

söz çikolatası nasıl olmalı söz çikolatası, söz çikolatası nasıl seçilir, söz çikolatasının önemi, söz çikolatası alınmalımıdır, çikolata Seçeceğiniz çikolata unutmayın ağzınızın tadı olacak damat bey ve annesi, kardeşi ablası yengesi .. Eyy ahali:D Damat ahalisi:):):D:D Söz çikolatası kız isteme töreninin en tatlı öğesi ve olmazsa olmazıdır. Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine...
  5. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.

Sayfayı Paylaş