gebe
  1. Sesssilya

Sesssilya Forum Okuru

Söz elbisesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Sesssilya tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese söz elbisesi sizce nasıl olmalı nerden almalı?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Söz kesme merasimi genellikle aile arasın da sade bir törenle oluyor. Bana göre çok fazla abartıya kaçmadan sade ama şık bir abiye tercih edebilirsin. Her zaman giyebileecğin bir tasarım olursa en azından söz elbiseni daha başka günlerde de tercih ederek değerlendirebilirsin.

Söz elbisesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tıg işi bebek elbisesi

tıg işi bebek elbisesi

tığ işi kız elbiseleri tığ işi bebek elbiseleri bebek elbisesi kız elbisesi Birbirinden güzel tığ ile işlenmiş harika bebek elbiselerini görmek ister misiniz arkadaşlarım. Buyrun sizlere güzel resimler DİĞER TIĞ İŞİ BEBEK ELBİSESİ MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.
  2. gömlekten kız elbisesi...

gömlekten kız elbisesi...

gömlekten kız elbisesi...
  3. ßeLeN' in Elbisesi

ßeLeN' in Elbisesi

Yenilerde aldığım bir elbisemi sizlerle paylaşmak istiyorum.. resimde net cıkmamış ama olsun ben yinede göstermek istedim.. Not: Şulecim sana bahsettiğim elbise canım.. 49 TL Kadıköyden aldım. Askıları takılıp çıkarılıyor .Üstünün kısa minicik bir ceketi var yine satanden ister ikili takım istersede tek elbise olarak kullan. Göğüs kısmındaki pul ve kum boncuk işlemede şıklığa şıklık katacak...
  4. Fırfırlı Bebek Elbisesi Örneği

Fırfırlı Bebek Elbisesi Örneği

fırfırlı bebek elbisesi örgü bebek elbisesi modelleri örgü bebek elbisesi Mini mini kızlarımıza örebileceğimiz çok sevimli bir elbise modeli paylaşacağız sizlerle melekler :) Tombul tombul bacakların altından çıkacağı bu şirin fırfırlı elbise bebeğinize çok yakışacak. İşte fırfırlı elbisenin örülüşü.. ARKANIN YAPILIŞI : YETMİŞ ilmek başlayınVe düz örgü örün. SEKİZ sıra fuşya rengi ip...
  5. Mezuniyet Elbisesi Nerelerden Alınır ?

Mezuniyet Elbisesi Nerelerden Alınır ?

mezuniyet elbisesi nereden alınır en şık mezuniyet elbiseleri Okulların kapanmasına haftalar kala genç meleklerimizi bir balo telaşıdır almıştır melekler :) Gecenin en güzel kızı olmak için birbirleriyle yarışacak olan genç meleklerimizin yardımına koşuyor ve o gece giyeceğiniz mezuniyet elbisesi seçiminizde tuzumuz bulunsun isityoruz. Sizler için araştırdığımız en şık mezuniyet elbiseleri...

Sayfayı Paylaş