gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

söz ve nişan havluları

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar emeğine sağlık canım

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ya emeğine sağlık

söz ve nişan havluları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz ve Nişan

Söz ve Nişan

sözlenme mesajları nişanda ikram nişan ikramları söz ikramları nişan töreni için mekan Evlenmeye karar verdiniz. İlk tebrik bizden... Şimdi, ailelerinizi de tanıştırdıktan sonra, evlilik öncesi gerçekleştirilen söz kesme ve nişan törenleri sizi bekliyor. Söz Kesme Bazı çiftler evlilikleri iki aile tarafından da onaylanınca söz yüzüğü takmayı tercih ediyorlar. Bunun içinde ince bir yüzük...
  2. 2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

nişan yüzükleri 2011 yüzük modelleri nisan yüzükleri 2011 yüzük modelleri gümüş alyans Bazı çiftler söz ve nişan yüzüklerini gümüş olarak tercih ederler özellikle yne bazı erkekler altın yüzük takmak yerine gümüş yüzüğü seçerler.Eğer sizde evleneceğiniz kişiyle evliliğe ilk adım atarken takacağınız alyans modelini gümüş olarak düşünüyorsanız 2011 yılının gümüş söz ve nişan yüzük modellerini...
  3. 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri Merhaba ben altın takamıyorum sünnet olduğu için tercihimi gümüşden yana kullanıyorum. Bu yüzden de sizden 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modellerini rica ediyorum kardeşlerim.
  4. Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne sunulur....
  5. 2015 söz ve nişan yastığı modelleri

2015 söz ve nişan yastığı modelleri

Evlenmeye karar veren söz nişan hazırlığı yapan çiftlerimiz için her biri diğerinden şık nişan ve söz yastığı modelleri ni resim galerimizde bulabilirsiniz. Nişan töreninin vaz geçilmez ögesi olan üzerinde alyans sunumu yapılan incikten boncuktan,çiçekten kurdeladan çok harika nişan ve söz yastıkları hakkında küçük bir araştırma yaptık . Seçim yapmakta zorlandığımız harika tasarlanmış...

Sayfayı Paylaş