gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne sunulur. Söz ve nişan yüzüklerinin sunulduğu süslü tepsi modelleri ise hazır veya marifetli hanımların ellerinden çıkarak görsel bir şıklık kazanıyor. Farklı nişan tepsisi tasarımlarının yer aldığı en güzel nişan tepsilerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer sizde bu tür tasarım işleri ile uğraşıyorsanız bu modeller size fikir olacaktır. Yada kendiniz için düşünüyorsanız tepsi modellerinden fikir alarak yaptırabilirsiniz.
    nisan tepsisi (1).jpg nisan tepsisi (2).jpg nisan tepsisi (3).jpg nisan tepsisi (4).jpg nisan tepsisi (5).jpg nisan tepsisi (6).jpg nisan tepsisi (7).jpg nisan tepsisi (8).jpg nisan tepsisi (9).jpg nisan tepsisi (10).jpg nisan tepsisi (11).jpg nisan tepsisi (12).jpg nisan tepsisi (13).jpg nisan tepsisi (14).jpg nisan tepsisi (15).jpg nisan tepsisi (16).jpg nisan tepsisi (17).jpg nisan tepsisi (18).JPG nisan tepsisi (19).jpg nisan tepsisi (20).jpg nisan tepsisi (21).jpg nisan tepsisi (22).jpg nisan tepsisi (23).jpg

2. Buket Erkunt

Buket Erkunt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tepsinin fiyatı nerden ögrenebilirim

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. söz ve nişan havluları

söz ve nişan havluları

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)
  2. 2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

nişan yüzükleri 2011 yüzük modelleri nisan yüzükleri 2011 yüzük modelleri gümüş alyans Bazı çiftler söz ve nişan yüzüklerini gümüş olarak tercih ederler özellikle yne bazı erkekler altın yüzük takmak yerine gümüş yüzüğü seçerler.Eğer sizde evleneceğiniz kişiyle evliliğe ilk adım atarken takacağınız alyans modelini gümüş olarak düşünüyorsanız 2011 yılının gümüş söz ve nişan yüzük modellerini...
  3. Söz mendili ve Tepsisi

Söz mendili ve Tepsisi

söz mendili söz tepsisi mendili modelleri örnekleri mendilleri Sözde kızı verdik anlamına gelen söz mendili ve tepsisi buda melişler:) Beni verirken annem böyle bir tepsi yaptık süsledik püsledik bizde ama karşı taraf anlamadı o ayrı :D sonundan anlattık bizde anlamadıks eni verdilermi vermediler mi dediler çok güldük ama sonra herşeye ragmen süper bir şeydi.. bohcası gül söz mendili söz...
  4. 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri Merhaba ben altın takamıyorum sünnet olduğu için tercihimi gümüşden yana kullanıyorum. Bu yüzden de sizden 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modellerini rica ediyorum kardeşlerim.
  5. 2015 söz ve nişan yastığı modelleri

2015 söz ve nişan yastığı modelleri

Evlenmeye karar veren söz nişan hazırlığı yapan çiftlerimiz için her biri diğerinden şık nişan ve söz yastığı modelleri ni resim galerimizde bulabilirsiniz. Nişan töreninin vaz geçilmez ögesi olan üzerinde alyans sunumu yapılan incikten boncuktan,çiçekten kurdeladan çok harika nişan ve söz yastıkları hakkında küçük bir araştırma yaptık . Seçim yapmakta zorlandığımız harika tasarlanmış...

Sayfayı Paylaş