gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

söz ver

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

söz ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine söz ver

Kendine söz ver

Bundan 20 yil sonra, yaptiklarin degil, yapamadiklari n icin uzuleceksin. Dolayisiyla halatlari coz. Guvenli limandan uzaklara yelken ac. Ruzgari yakala, arastir, dusle, kesfet. Dusun, onlari seyredecek birileri olmasaydi, kac kisi Mercedes otomobil alirdi. Bilimde ve guzel sanatlarda en ustun basarilar, tek baslarina calisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hicbir parkta bir kurul icin...
  2. kıraç - Söz Verdim

kıraç - Söz Verdim

Yine beyaz giyinmiş Katran derdim hoşgeldin Söz verdim çekerim Umut ekip yıllanmış kuşku derdim Demlendim derdimle gezerim Sual edip kime sorsam Boşuna mı beklerim Geceme gün eklerim Acı dolu defterim Nasıl edeyim (2 defa) Kötü kaderim Sağı solu sarınca hüznün rengi Yok dengi tarifsiz kederim Şüphe kılıç çeker aratmaz cengi Yok mu hiç bir başka bedeli Sual edip kime sorsam Boşuna mı...
  3. Göksel - Söz Ver

Göksel - Söz Ver

küstüm dağlara kimin umrunda ne yaptımsa hep bu canıma bedeli bu aşksa kızdım dünyaya sensiz hayata yalnızlığım dokundu bana bedeli bu aşksa söz ver bana söz ver unutursan eğer üzülürüm dön gel geri dön gel geç kalırsan eğer bozulurum gördüm rüyamda seni yanımda dayan dedin çok zor ama bedeli bu aşksa söz ver bana söz ver unutursan eğer üzülürüm dön gel geri dön gel geç kalırsan...
  4. Emrah - Söz Verdim

Emrah - Söz Verdim

Sevda ülkesinde, köle diye geldim niye, gözlerimdeki alevi sil, bu hasrete sebeb sensin, neylerim yarim,sensiz canim, azaplarim,umutlarim, sonumu yazma ellerinle, gel bu kader silinmesin, haram olsun bu sensiz gecen gündüzüm,gecelerim. Söz verdiyim,ona yine söz verdiyim, onu sevmeye,onun olmaya,ona söz verdim.
  5. Söz ver, durma öyle söz ver!!!!

Söz ver, durma öyle söz ver!!!!

sözünde durmakla ilgili şiirler sözünde durmak ile ilgili şiirler durmak ile şiir hikayeler baktabul.com

Sayfayı Paylaş