gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Söz veya nişan sandıkları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

nişan sandıkları söz sandıkları nişan modelleri fiyatları söz sandığı modelleri
    Evliliğe atılan ilk adım söz ve nişandır damada ve geline aldığınız hediyeleri söz bohçası yerine bu şık ve güzel sandıklara koyabilirsiniz:)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şirin ve güzellermiş nişan bohçası yerine artık nişan sandığı var ha :) emeğine sağlık canım

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eveeeet benimde bunlardandı.ama daha derli toplu oluyor bence..

Söz veya nişan sandıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz ve Nişan

Söz ve Nişan

sözlenme mesajları nişanda ikram nişan ikramları söz ikramları nişan töreni için mekan Evlenmeye karar verdiniz. İlk tebrik bizden... Şimdi, ailelerinizi de tanıştırdıktan sonra, evlilik öncesi gerçekleştirilen söz kesme ve nişan törenleri sizi bekliyor. Söz Kesme Bazı çiftler evlilikleri iki aile tarafından da onaylanınca söz yüzüğü takmayı tercih ediyorlar. Bunun içinde ince bir yüzük...
  2. Düğün Nişan davetiye sözleri

Düğün Nişan davetiye sözleri

davetiye yazı örnekleri davetiye metin örnekleri nişan nişan metinleri metinleri düğün öncesi bir heyecan sarar insanı ki bu çok hoş bir heyecan olmalı:):)ve davetiye seçimine karar verirsiniz ama davetiye metninde ne yazılacağı konusuna sıra gelince tıkanır kalırsınız:):) işte size düğün yada nişan davetiyelerinizde kullanabileceğiniz davetiye metin örnekleri.ALLAH bir yastıkta kocatsın sizi...
  3. Nişan Davetiyesi Sözleri

Nişan Davetiyesi Sözleri

nişan davetiye sözleri 2011 Nikah Davetiye sözleri Gidiyoruz mutlu bir geleceğe Gün değil - Ay değil - Yıl değil Bir ömür boyu beraberliğe Tutuştuk el ele Sesleniyoruz bekar gençlere En mutlu şey evlilik diye Bekliyoruz sizleri de Düğün (Nişan) merasimine ———————————- Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun ———————————– Biz kenardan...
  4. söz ve nişan havluları

söz ve nişan havluları

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)
  5. 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri Merhaba ben altın takamıyorum sünnet olduğu için tercihimi gümüşden yana kullanıyorum. Bu yüzden de sizden 2012 Gümüş Söz Ve Nişan Yüzük Modellerini rica ediyorum kardeşlerim.

Sayfayı Paylaş