gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sözde Tuvalet :)))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sözde Tuvalet :)))
    puhahahaahaaaa..emegıne saglık canım

3. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ınsanların kafası nelere calısıyo yaaa :):)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

anaaa ne komik..boşmu dolumu belii olmayacak gibi bişey:D

Sözde Tuvalet :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  2. Tuvalet Dialogları

Tuvalet Dialogları

Kimi insanlar vardır tuvalaetin dolu olduğunu gördükleri halde sorarlar.'dolu mu'?..işte kimi zaman hakketdikleri cevaplar.. Ev Hali - Kim var tuvalette ?" - Kimi isterdin, Ajda Pekkan mı Cem Yılmaz mı ?" Ne salaksın ya bu evde iki kişiyiz.Sen dişarda olduğuna göre burada kim olabilir? - Aman aman iyi ki bir soru sorduk sanada.Ukala şey - Tuvalette misin? - Evet.Nasıl...
  3. tuvalet eğitimi

tuvalet eğitimi

acaba bebeklere ne zaman tuvalet eğitimi vermeliyiz.yani en doğru zaman ne zaman
  4. Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri

Pepee çişimiz Tuvalete Sözleri Pepee Tuvalet Şarkı Sözleri Bu şarkıyı yeğenim Şara'dan ilk duyduğum da onun kendi uydurması olduğunu düşünmüş ve dinlediğimde yeğenimin ne kadar zeki olduğunu düşünmüştüm :) Ta ki anneleri bana bu şarkının Pepee'nin tuvalet eğitimi için söylediği şarkı olduuğnu söyleyene kadar :D:D:D:D Elbette ki yeğenim Şara çok zeki ve çokta güzel ama bu şarkıda bir o kadar...
  5. pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

pepe tuvalet şarkısının sözlerini yazın

Oğlum tam bir pepe hastası.Onu izlemediğimiz gğn yok. DVDye çektirdim, sürekli izliyor.Ben de tuvalet şarkısının sözlerini istiyorum sizden söylemem hoşuna gidiyor :D

Sayfayı Paylaş