gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sözleşmeli er son durum Yapacak bir işim yok ve ben sözleşmeli olarak er olarak yani başvuruda bulunmak istiyorum. Bu durumla ilgili son haberler ne aşamada başladı mı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sözleşmeli Er Alım Şartları

Çok teşekkür ediyorum inanılmaz makbule geçti... Bu kadar kısa sürede cevap alabileceğimi düşünmüyordum. Sağolun gerçekten...

Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sözleşmeli er başvurusu hakkında bilgiler

Sözleşmeli er başvurusu hakkında bilgiler

sözleşmeli er başvurusu, ne zaman, 2011 , şartları, alımı, başvuru hakkında bilgiler 12 Temmuz 2011 tarihinde başlayan başvuruların 12 Ağustos 2011 tarihinde sona ereceği ifade edilerek başvuracak adayların en az ilköğretim okulu mezunu, 26 yaşından gün almamış, askerliğini yapmış olması gerektiği ve terhis tarihinden itibaren 3 yıl içinde müracaat etmesi şartının arandığı belirtildi....
  2. Sözleşmeli Er Başvuru Klavuzu Formu

Sözleşmeli Er Başvuru Klavuzu Formu

sözleşmeli er başvuru formu sözleşmeli er başvuru başvurusu basvurusu klavuzu Sözleşmeli, er olarak başvuru yapacaklarla ilgili son durum haberini http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/195515-sozlesmeli-er-basvurusu-hakkinda-bilgiler.html yapmıştık meleklerim. Şimdide sizlerle bu başvuru klavuzunun linkini paylaşmak istiyoruz. Sözleşmeli Er Başvuru Klavuzu Forumu
  3. Sözleşmeli Er Başvuru Şartları Nelerdir

Sözleşmeli Er Başvuru Şartları Nelerdir

sözleşmeli er başvurusu sözleşmeli er başvuru formu doldur şartları nelerdir e başvuru sorgulama Sözleşmeli er olarak başvuruda mı bulunacaksınız ? Yapmanız gerekenleri bilmiyor musunuz ? O zaman sizler için araştırdık arkadaşlarım. KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ ER TEMİN EDİLECEKTİR 2011 YILI SÖZLEŞMELİ ER TEMİN FAALİYETİ BAŞVURU KILAVUZU BİRİNCİ...
  4. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...
  5. Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Kızlar ben yakında doğum yapacağım kısmet ise 3 ayım kaldı. Peki babalara doğum izni 2011 yılı sonunda nasıl olacak. Eşim babalıktan dolayı ne kadar izin yapabilir ( eşim devlet memuru bu arada ) Prosedürler neler arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş