gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sözüm özüm kadardır

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

bana hayattan bahset!
    olur da inatçı kalbimi,
    ona cevap olarak veririrm*-

..............

hayatı, sözlere sığdıramayan; sözlerle hayat’ı dokumaya cesaret edemeyenlerin öyküsüdür bu. ama yine de kelamın şahitliğine inanan; anlaşılmadığını bilse de her dem sözün kıyısında dolaşmaktan kendini alamayanların öyküsüdür bu...

söz, tutunduğumuz , tutulduğumuz bir sevgili; sevgiliye vardırdığı için yüreğe sevimli..söz ki - yüreğe dokundu diye- onu yazan eli, söyleyen dili, dokuyan yüreği sevimli kılan bize...
    söz ki tutkuların evveli,
    söz ki, tutsaklığımızın kaderini çizen,
    söz ki, hatrına yüreğimizde(kinde)n vazgeçebildiğimiz ..

tut ki söze teslim olduk da seviliverdik, sevdik;
    tut ki söze tutulduk; sözle öz’e tutunduk.
    tut ki, sözümüz kadarız; anlamlandıramadığımız her hal lisanımızda aslında. ’dilimizin kemiği yok’ değil; söyleten, bizi birilerinin sözüne muhatap kılan “var“ .
    tut ki, anlamsızız sözlerimizle herkesin indinde; ama sözlerimiz “bir“ için..o zaman soru(n)lar bitmiştir!

bu, tüm kelam’a “amenna“ diyebilenlerin öyküsü olmalıdır

Sözüm özüm kadardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azerice aşk sözleri menim özümden

Azerice aşk sözleri menim özümden

azerice aşk sözleri azerice sözler güzel sözler sevgi sozleri azerbaycan dilinde sevgi mesajlari azerbaycan dilinde Azerice aşk sözleri, azerice aşk mesajları... Evet arkadaşlarım kardeş ülkemiz Azerbaycan halkının lehçesi ile kaleme alınmış sözler var sırada :) Azerice Aşk Sözleri - Azerice Aşk Mesajlari "-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamağ isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani...
  2. sözün özü....

sözün özü....

Bu Yalnız olanlara; Aşk bir kelebek gibidir. Peşinden koştukça hep senden kaçar.. En iyisi bırak uçsun, inan ki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna dokunuverir... Aşk mutlu eder, bazen de üzer... ama aşk özeldir, aşkını hak eden birine sunarsan eğer.. Bu sevgilisi olanlara; Aşkın amacı birileri için "mükemmel insan" olmak değildir. Seni mükemmelliğe en...
  3. Serseri Sözleri kısa ve öz

Serseri Sözleri kısa ve öz

Kısa ve öz aynı zamanda anlamlı serseri sözleri veriyoruz arkadaşlarım. Serserilik yapmyın ama :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη...
  4. Sevgi sözleri kısa ve öz

Sevgi sözleri kısa ve öz

kısa ve öz sevgi sözleri 2012 sevgi sözleri kısa kısa sevgi sözleri Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta...
  5. Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012 en güzel sözler 2012 istiyorum aşkıma söyleyeceğim de onu mutluluk delisi etsin istiyorum :)

Sayfayı Paylaş