gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

sözün bittiği yer gözü yaşarmayan baksın

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sözün bittiği yer gözü yaşarmayan baksın

Ölmüs sehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum ,bu masum yavrular umarim uzun ömurlu olurlar ve dahada önemlisi ayni kaderi yasamazlar ...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

oyy oyy ne diyebilirim ki..allah rahmet eylesin onlar şehitler ama öyle düşünün ne mutlu onlara..tabikii eşlerinede çocuklarınada ana babasınada bol sabır diliyorumm çok zor..yakın çevremde gördüğüm çok sık şeyler olduğundan gözlerim doluyor..rabbim sabırlar versin geride kalanlara..çok zor..

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

offff Allahım offfff
    Allah rahmet etsin hepsine
    3.resim mahvetti beni resmi öpen çocuk
    emeğine sağlık canım

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benide ve her baktığımda tüylerim ürperiyo allahım sabırversin

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin...Yakınlarına sabırlar versin...

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

amin arkadaşlar

8. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok zor ya allah sabır versin o yavrucakların ne günahı var allahım bunları yapanların köklerini kurut yarabbim.

9. DERİN

DERİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir genç hayat yok oluyor evet onu geri getiremeyiz cocuklarına eşine kardeşine annesine geri getiremez YAŞAMANI GERİ VEREMEYİZ ONUN sözcüklerimiz sözler yetersiz ve cok anlamsız haklısınız ama yinede bu yaşananlar karşısında sesimizi yükseltmeli yanlışlara yanlış dıyebilmeliyiz bunu şahitlerimize borçluyuz

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cidden sözün bittiği yer

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    resimler bende açılmadı ama şehıtlık varsa konuda ozman kalkar ayakta saygıyla dururum . bır arkadasımı kardesım gıbı sevdıgım ınsanı sehıt verdım bu olay karsısında bıle aglamak yerınde bunun verdıgı gururla ayakta dururum.. allah herkeze keske öle bır mertebe ıhsan etse.. arkalarından bıze tek sey demek düşüyor allahımıza dua edip allahtan onlar için rahmet dilemek..

12. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    öyle grçkten

sözün bittiği yer gözü yaşarmayan baksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bittiğim yerde başlarım...

bittiğim yerde başlarım...

Hayat Bazan acı işte..Elden bir şey gelmiyor.. Farkedip çare aramaların arasından geçen zaman.. Geçip gitmiş oluyor.. Ve biz istemesekte musuzluk yakamıza yapışmış oluyor zaman zaman... Zaman zaman yaşıyoruz yaşanması gereken mutlulukların bir kısmını.. Ve çoğu zaman yarım kalıyor.. yarım kalıyor alınması gereken tatlar.. yarım kalıyor öğrenilmesi gereken gerçeklere ulaşma isteği.. Ve bir...
  2. Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem Paletler geçiyor dizlerimden Sana gelemem gülüm gelemem gelemem Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem Gülün bittiği yerde içerdeyim İşkenceler perde perde ne hallerdeyim Sana gelemem gülüm gelemem Sarpa sardım kendi izlerimden Kement atsam yine çekilemem Çivilendim gülüm gözlerimden Sana gelemem gülüm gelemem...
  3. Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir gölge gibi peşime düşer hatalar Kimbilir nerde nerde yanıldım hangi duygular aştım Kimbilir nerde kayboldu umut hangi delice yanlışta İsyan etsem belki bir an içimden İsyan etsem yaşadığım gerçeğe Belli etmem içimdeki açıları kederi Belli etmem kimseye Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir roman gibi aklımdan geçen o...
  4. sözcüklerin bittiği yerde.....

sözcüklerin bittiği yerde.....

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek. O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim... Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne...
  5. Kelimelerin bittiği yerdeyim :(

Kelimelerin bittiği yerdeyim :(

kelimelerin bittiği yerdeyim herşeyin bittiği yerdeyim Nedense her akşam mütemadiyen hatırlıyorken seni, ağlamamı gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi ve tanışıyorum kendimle kısaca; biraz vurgun, biraz solgun, biraz da yorgun. Ve hatırlıyorum apansız, penceremin buğusuna gözlerimle çizdiğim hayalini, görüyorum kalbimi tam ortasından yaran o gözlerini ve hissediyorum ürpererek, senle...

Sayfayı Paylaş