gebe
  1. fikrimin ince gülü

fikrimin ince gülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi?

Konu, 'Gebelik' kısmında fikrimin ince gülü tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sperm alerjim varmış bebek düşünüyoruz olmuyo.bu rahatsızlığı yaşayanlar varmı yardımcı olabilirmisiniz

2. fikrimin ince gülü

fikrimin ince gülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar böyle bişey duyan veya yaşayan yokmu hiç

sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  2. yumrtaya alerjisi olanlar

yumrtaya alerjisi olanlar

ben ruveyda saclarım kısa ve hızlı uzatmak istiyorum fakat yumurtaya alerjim ver sayfanızdakı butun kurler yumurtalı bir baska kur veya karım tarifiniz varmı ?
  3. yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

ev telefonum superonlıne cep tlf yonlendırme yaptım ama iptal edemıyorum superonlıne bu servısı desteklemedıgını soyleyıp yardımcı olmuyo sızın bı onerınız varmı acaba tesekkurler
  4. SPERM ALERJİSİ (SEMİNAL PLAZMA ALERJİSİ)

SPERM ALERJİSİ (SEMİNAL PLAZMA ALERJİSİ)

sperm alerjisi nedir,sperm alerjisi neden olur,sperm alerjisinin tedavisi varmı ,sperm alerjisi hakkında bilgiler Sperm sıvısı (semen, meni) içerisindeki maddelere karşı kadında meydana gelen alerjiye sperm alerjisi denir. Aslında sperm alerjisi terimi yanlıştır çünkü alerji spermlere karşı değil spermin içinde bulunduğu seminal plazmaya (semen sıvısı) karşı gelişir, bu nedenle seminal...
  5. Sperm alerjisi neden olur?

Sperm alerjisi neden olur?

sperm alerjisi nedir, sperm alerjisi nedenleri,sperm alerjisi belirtileri,sperm alerjisi tedavisi hakkında bilgiler Sperm sıvısı (semen, meni) içerisindeki maddelere karşı kadında meydana gelen alerjiye sperm alerjisi denir. Aslında sperm alerjisi terimi yanlıştır çünkü alerji spermlere karşı değil spermin içinde bulunduğu seminal plazmaya (semen sıvısı) karşı gelişir, bu nedenle seminal...

Sayfayı Paylaş