gebe
  1. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18

sperm de geç sıvılaşma sorunu

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında kızılsaç tarafından paylaşıldı.

bu sorunla ilgili düzgün bilgi bulamadım. bilgili arkadaşlardan yorum istiyorum.bir çözümü var mı küçük bir sorun mu?tahlilde çıkıyo

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sperminlerin belli bir düzeyde akışkan olması gerekir.Bu akışkanlık derecesi fazla yada az ise dölleme yeteneğinde azalmaya yol açar.Spermin çok sıvı akışkan olması dölleme yeteneği üzrinde olumsuz etki göstermektedir..Mutlaka bunun altında bir problem vardır.Araştırılması ve tedavi edilmesi gerekir.Meni normalde jel gibidir. Genellikle 15-30 dakika içinde sıvılaşır. Çok geç sıvılaşma infertilite nedeni olabilir. Sıvılaşma olmaması da tedavi edilmesi gereken bir durumdur.

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    tedavisi var diyorsunuz hım. onu üroloğa danışayım ben kendim için tahlile gittiğimde.diyelim ürolog bu sonucu gördü. işte iş benim için ondan sonra başlıyo güç bela yaptırdığımız bu testi yenilemek ölüm gibi eşimin hastane fobisi var. tahlil veremiyo. dr. tedavi etmeye kalksa düzeldiğini anlamak için nasıl test yapacak bilmiyorum inanın :(

sperm de geç sıvılaşma sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zırhlılar gece de vuracak

Zırhlılar gece de vuracak

Jandarma Genel Komutanlığı envanterinde bulunan BTR-80 Zırhlı Muharebe Araçlarına, Aselsan'ın geliştirdiği Termal Nişangahı ile gündüz, gece ve kötü hava koşullarında tespit, teşhis ve atış yeteneği kazandırıldı. Aselsan'dan yapılan açıklamaya göre, Jandarma Asayiş Vakfı ile yapılan protokol uyarınca BTR-80 Zırhlı Muharebe Araçlarına Termal Nişangah Sistemi entegre edildi. Türk silahlı...
  2. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  3. Sperm hırsızı Deniz

Sperm hırsızı Deniz

sanat dünyasında yine ortalık karışacak gibi....... DENİZ AKKAYA HIRSIZLIK YAPTI AMERİKA-NEW YORK'TAKİ SPERM BANKASINDAN SPERM ALARAK HAMİLE KALAN VE 2 YIL ÖNCE OĞLU KAYRA'YI DÜNYAYA GETİREN LEYLA BİLGİNEL, 'ORADA NELER OLUYOR'DA İLGİNÇ BİR AÇIKLAMA YAPTI.... 'Herkes benim ve sperm bankasından hamile kalan Güner Özkul'un anneliğini ve hamileliğini tartışıyor. Ama 1.5 aylık hamile Deniz...
  4. geç de olsa merhabaaaaa:):)

geç de olsa merhabaaaaa:):)

baktım ki yeni gelenler kendini tanıtıyor bende heveslendim:)ipatla kendimi tanıtim dedim:) bendeniz nagihan istanbul dan, 21 yaşındayım, üniversite 2. sınıftayım... melek gibi kızım işte:):cheer2: hayatı insanları çiçeği böceği güneşi her şeyi severim:)neyi sevmem diye bi düşünürsem şımarık insanları ,kendini beğenmiş insanları sevmem,öğrencileri ezen öğretmenleri sevmem:)

Sayfayı Paylaş