gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sperm hırsızı Deniz

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sanat dünyasında yine ortalık karışacak gibi....... DENİZ AKKAYA HIRSIZLIK YAPTI
    AMERİKA-NEW YORK'TAKİ SPERM BANKASINDAN SPERM ALARAK HAMİLE KALAN VE 2 YIL ÖNCE OĞLU KAYRA'YI DÜNYAYA GETİREN LEYLA BİLGİNEL, 'ORADA NELER OLUYOR'DA İLGİNÇ BİR AÇIKLAMA YAPTI....

'Herkes benim ve sperm bankasından hamile kalan Güner Özkul'un anneliğini ve hamileliğini tartışıyor. Ama 1.5 aylık hamile Deniz Akkaya'nın durumu daha çok tartışılır. Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin'in iznini almadan ondan hamile kaldı. Şimdi de Efe Önbilgin'e sormadan doğuracağını söylüyor.

Bu yapılan erkeğe büyük haksızlık ve hakarettir. Efe Önbilgin'in yerinde olsam delirirdim. Deniz'den kürtaj olmasını isterdim. Ben gönül rızasıyla bebeğimi bankadan da olsa aldım. Ama Deniz Akkaya resmen hırsızlık yaptı. Efe Önbilgin'den değerli bir şeyini çaldı' dedi.

Sperm hırsızı Deniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. At Hırsızı

At Hırsızı

Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
  2. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  3. kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı...

kurabiye hırsızı şiiri Bir gece, kadının biri havaalanında bekliyordu.Uçağının kalkmasına daha epeyce zaman vardı. Havaalanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp kendisine oturacak bir yer buldu. Kendisini kitabına kaptırmış olmasına rağmen, yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde ararlarında duran paketten birer kurabiye aldığını fark etti; ne kadar görmezden...
  4. "Gönül Hırsızı" Dizisi TRT1'de Başlıyor

"Gönül Hırsızı" Dizisi TRT1'de Başlıyor

gönül hırsızı, gönül hırsızı dizisi, gönül hırsızı trt1 Sevgili melekler, TRT1 yeni dizisi Gönül Hırsızı için gün sayıyor. Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Hasan Kaçan, Baykut Badem ve Ali Uğur Kaçan'ın yazdığı dizinin kadrosu birçok usta ve genç isimleri bir araya getirdi.Dizinin kadrosunda efsane dizilerden Ekmek Teknesi'nin birçok oyuncusu da rol alıyor. Dizinin...
  5. sperm de geç sıvılaşma sorunu

sperm de geç sıvılaşma sorunu

bu sorunla ilgili düzgün bilgi bulamadım. bilgili arkadaşlardan yorum istiyorum.bir çözümü var mı küçük bir sorun mu?tahlilde çıkıyo

Sayfayı Paylaş