gebe
  1. _BUMPBUMP_

_BUMPBUMP_ Forum Okuru

Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında _BUMPBUMP_ tarafından paylaşıldı.

Selam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.İkimizinde üstünde sadece iç çamaşırları vardı.Ben iç çamaşırıma boşaldım.İç çamaşırının ıslandığını söyledi bunu günde 2 sefer yaşadık.İç çamaşırlarımız varken hamile kalır mı ? Yaşlarımız 18 lütfen ciddi cevaplar istiyorum.

2. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hayır geçmez, o kadar basit değil.

Sperm iç çamaşırı geçer mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşırlarınızı Evin İçinde Kurutmayın

Çamaşırlarınızı Evin İçinde Kurutmayın

evde çamaşır kurutmak evde çamaşır kurutmanın zararları Sevgili melekler, özellikle kışın ister istemez çamaşırlarımızı evlerimizde kurutuyoruz. Büyük şehirde küçük evlerde yaşayanlar için başka bir alternatif yok ama hiç olmazsa çamaşır asılı olan odada uyumamak ve çamaşır kurutulan odayı iyi havalandırmak bu durumun zararlarından bizi nispeten uzak tutabilir. Bunun neresi zararlı...
  2. Çamaşır Suyu Çamaşırlara Zarar Verir mi?

Çamaşır Suyu Çamaşırlara Zarar Verir mi?

çamaşır suyu, çamaşır suyunun zararları, çamaşır suyu zararlı mı Sevgili melekler, temizlik yaparken en sık kullandığımız temizlik malzemelerinden biri çamaşır suyudur. Hatta kimimiz çamaşır suyu kullanmadan yapılan temizliği temizlikten saymayız. Temizlikte her türlü dezenfekte işlemlerimizi çamaşır suyuyla yaparız, çamaşırlarımızda bile. Ancak gerek kıyafetlerimizi temizlerken, gerekse...
  3. Bembeyaz Çamaşırlar İçin Öneriler

Bembeyaz Çamaşırlar İçin Öneriler

beyaz çamaşırlar için öneriler, beyaz çamaşır temizligi, beyazlar için öneriler Beyaz rengi hepimiz evimizde gerek giysilerimiz de gerek ev tekstili ve iç çamaşırların da kullanırız. Zamanla beyazlar morarır yada ilk gün kü gibi beyaz kalmayabilir. Basit ama etkili bir yöntemle artık beyazlarınız çamaşır makinesinden bembayaz bir şekil de çıkacak ve sizde çamaşırlarını dosta düşmana karşı...
  4. İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

iç çamaşır varken hamile kalınırmı,iç çamaşırıma sperm değdi hamile kalırmıyım,üstümde çamaşır varken hamile kalırmıyım ,çamaşırla gebe kalmak mümkünmü hakkında bilgiler Özellikle genç kızların yaşadığı cinsel ilişki sonrasında merak ettikleri sorulardan biri de iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalır mıyım korkusu oluyor. Aslında bunun için genel olarak uzmanlar tarafından verilen yanıt...
  5. İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Özellikle genç kızların en çok sorduğu sorulardan biri iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım ya da hamile kalma şansım ne kadardır? Öncelikle uzmanlar tıpta hiçbir şeyin olanaksız olmadığının altını çizmekte ve iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım sorusuna kesinlikle hayır diyememektedirler. Bir kadının ya da genç kızın iç çamaşırına sperm bulaşması sonucunda hamile kalma...

Sayfayı Paylaş