gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Spiker Nazlı Tolga Evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Spiker Nazlı Tolga Evleniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların başarılı spikerlerinden Nazlı Tolga evleniyor. Evlilik hazırlıkları yapan Nazlı Tolga'nın müstakbel eşi ise Hollandalı işadamı Lawrence D. Brenninkmeyer..

Fox TV’nin ana haber bültenini sunan ünlü spiker, işadamı sevgilisi Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlilik hazırlığı yapıyor. Avrupa’nın en büyük perakende grupları arasında yer alan C&A markasının yöneticilerinden olan Lawrence D. Brenninkmeyer ile kısa süre önce nişanlanan Tolga, çok yakında nikâh masasına oturacak ve bekarlığa veda edecek.

Lawrence D. Brenninkmeyer, geçtiğimiz yıla kadar şirketin Türkiye operasyonundan sorumluydu. Şimdi ise C&A’nın Brezilya operasyonundan sorumlu başkan yardımcısı.

SadmiN bunu beğendi.
Spiker Nazlı Tolga Evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  3. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  4. Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler

Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tvnin başarılı ve güzel spikeri Nazlı Tolga'nın hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere bu sayfamızda... 1998 yılında habercilik kariyerine başlamıştır. İlk sunuculuğu Kanal D ekranlarında yapmıştır. Daha sonradan Kanal D ile anlaşamayan Nazlı Tolga Show TV ekranlarına geçmiştir. Daha sonra 2003...
  5. Ünlü Spiker Nazlı Tolga Evlendi

Ünlü Spiker Nazlı Tolga Evlendi

nazlı tolga, nazlı tolga haberleri, nazlı tolga gelinliği Sevgili melekler, yıllardır Fox Tv'nin ana haber spikerliğini yapan başarılı spiker Nazlı Tolga evlendi. Hollandalı eşiyle hayatının bundan sonraki kısmını Brezilya'da geçireceği için geçtiğimiz aylarda son yayınını yapan Tolga, önce cumartesi öğlen saatlerinde İstanbul Harbiye’de bulunan St Esprit Kilisesi’nde dini törenle, ardından...

Sayfayı Paylaş