gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

spikerden ergenekon küfrü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Saynur Tezel canlı yayında konuk ettiği Erol Mütercimler'e "gözaltına alındığınızda kızgınlıktan, serbest bırakıldığınızda sevinçten küfrettim. Sayın savcılara buradan söyleyim " diye konuştu. Aktif Haber isimli internet sitesinde yer alan habere göre son Ergenekon gözaltıları için kendini tutamayan gazeteciler kervanına SKY Türk sunucusu Saynur Tezel de katıldı.

Yazar Erol Mütercimler gözaltı sürecini SKY Türk televizyonunda katıldığı canlı yayında anlattı. Ders verdiği üniversitede bir öğrencisinin "Hocam sizin tutturduğunuz ders notlarını da imha edeyim mi? Babam onları yok et dedi. Beni de Ergenekon'la ilişkilendirirler mi?" diye sorduğunu söyleyen Mütercimler, "O an yer ayağımın altından kaydı. Dünya başıma yıkıldı." dedi.

Bu sözler üzerine kendinden geçen ve ekranda olduğunu unutan sunucu Saynur Tezel, gözaltılara tepkisini tuhaf cümlelerle ifade etti.

"SİZ GÖZALTINA ALININCA AĞZIMA GELENİ SÖYLEDİM"

Saynur Tezel, Mütercimler'e dönerek "Senin gözaltına alındığın gün ağzıma geleni söyleyip küfrettim, bununla da yetinmedim; serbest bırakıldığın gün de sevincimden küfrettim. Sayın savcılara buradan söyleyim. Olayla ilgili olarak benim de ifadelerim var" dedi.

spikerden ergenekon küfrü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. bittiğim spiker:)))

bittiğim spiker:)))

maç:manchester united-chelsea tarih:bu yazının yazılış tarihinden yuvarlak olarak 1 gün geri spiker:ertem şener VE * Üstün Alman teknolojisi (Ballack'ı övüyor) * Trafik levhası muamelesi. * Rakip savunmayı iskambil kağıdı gibi dağıttı. * Mourinho ile flörtte. (Lampard'ın attığı gol sonrası) * Yukarı baktı, gözleri annesini aradı. Ona selam verdi. (Lampard'ın attığı gol sonrası) *...
  3. Unutulmaz spiker sözleri

Unutulmaz spiker sözleri

kral fm spikerleri unutulma sözleri komik spiker sözleri türk spikerlerin komik anları spiker Gole "Oha" diyen de var, "Taak" diye golü atan da... İşte yeşil sahaların unutulmaz anları. Müsabakayı televizyondan ya da radyodan takip eden taraftarlara yaşananları en sıcak şeklde anlatmak isteyen spikerlerde bazen maçın heyecanına kapılıp ilginç ifadeler kullanıyor. O...
  4. Ergenekon destanı

Ergenekon destanı

Ergenekon destanı, Göktürkler’in türeyişini anlatan bir Türk destanıdır. Genel olarak, düşman tarafından hile ile yenilgiye uğratılan Türklerin, Ergenekon Ovası’nda yeniden türeyip tekrar eski yurtlarına dönerek düşmanlarıyla çarpışmalarını anlatır. Efsanenin Sadeleşmiş Özet Hali: Türk illerinde Türk oku ötmeyen, Türk kolu yetmeyen, Türk’e boyun eğmeyen bir yer yoktu. Bu durum yabancı...
  5. Haber Spikeri Olayı

Haber Spikeri Olayı

Evet biryerde okuduğum bir yazı ne kadar katılırsınız bilemem ama Türk erkeklerinin büyük bir kısmı bu tarz muhabbetlerden hoşlanır maalesef. Geçen gün bir haber sitesinin facebook günlüğünde "Dünyanın en güzel ve çekici haber sunucusu" şeklinde bir grup gördüm... e tahmin edeceğiniz üzere daha haberin ayrıntısını okumadan tıkladım girdim bu gruba... Grup başlığı şöyleydi "...

Sayfayı Paylaş