gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Spikere canlı yayında şok

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi.....

Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu.
    İki haftadır eve gelmediği iddia edilen adamın karısı televizyona çıkınca olanlar oldu. Canlı yayına bağlanan ***sör koca önce eşine kızdı, sonra programın sunucusu Yalçın Çakır'ı tehdit etti...
    -"Gelirsem oraya kafanı gözünü kırarım... Sana ne kardeşim benim çocuklarımdan... Beni deli etmeyin burda ya... " dedi...
    Yalçın Çakır da ;
    -"Sen bir gelsene Flash TV'ye bir gel..." diyerek gözdağı verir havada konuştu.
    ***sör koca eşini de canlı yayında tehdit etti;
    -"Kızım sen artist misin ne işin var orda... Vela havle..."

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Yalçın abi yüzleşme programında çok olay oluyor sanırım

Spikere canlı yayında şok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Kanaltürk'ü satan Tuncay Özkan, bu satışı eleştirenlere canlı ayyında küfretti. ENSONHABER.com/ÖZEL Kanaltürk televizyonunu Koza-İpek Grubu'na satan Tuncay Özkan, eski kanalında son kez ekrana çıktı. Canlı yayında Kanaltürk'ü neden sattığını anlatan Tuncay Özkan, satışı eleştirenlere ekrandan küfür etti. HACİZ YÜZÜNDEN SATTIM Tuncay Özkan, Kanaltürk'ü satmasının nedenini Kanaltürk...
  2. Ağlayarak canlı yayını terketti

Ağlayarak canlı yayını terketti

Ayrıldığı sevgilisi Oğuz Kayhan canlı yayına bağlandı, Akalın çileden çıktı... Esra Ceyhan'ın Kanal D'deki programına konuk olan Demet Akalın, son günlerde yaşadığı olaylarla ilgili açıklamalar yaptı. Oğuz Kayhan'ın bir röportajında yaptığı açıklamaları dinleyen Demet Akalın, yorum yapmak yerine 15 gündür Refik dayısının kendisini aramadığını anlatmaya başladı. Akalın,...
  3. canlı yayında spikerin burnu akınca ...

canlı yayında spikerin burnu akınca ...

Bir spikerin canlı yayında başına gelebilecek en kötü şey ne dersiniz? İşte o video: Sümüğü akan spiker canlı yayını terk etti! videosunu izle - Sinema / TV - Mynet - Video ay çok üzüldüm valla :(
  4. Hülya Avşar'dan canlı yayında şok gaf

Hülya Avşar'dan canlı yayında şok gaf

hülya avşar gaf hülya avşar, programı, gafı, canlı yayın gafı, haberleri, show Hülya Avşar, yine yaptığı yapacağını ve kendi adını taşıyan canlı yayın programında gaf yaptı Melek'ler:) Hülya Avşar, konuk ettiği Yetenek sizsiniz programıyla adını duyuran Pascal adlı köpeğin sahibine " Senin bayan arkadaşınla olan ilişkinde bu şekilde olursa yandın. Kıza yat, domal dersin"...
  5. DEmet Akalın'ın canlı yayındaki şok gafı

DEmet Akalın'ın canlı yayındaki şok gafı

demet akalın yüksek topuklar programı, lerzan mutlunun programı, ananı, gaf yapan ünlünün şok haberi burda arkadaşlar. Lerzan Mutlu'nun "Yüksek Topuklar" adlı canlı yayın programında Demet Akalın'ın şoklar yaratan gafı burda Melek'ler:) Cine 5’te yayınlanan Lerzan Mutlu’nun sunduğu Yüksek Topuklar adlı programa konuk olan Demet Akalın, sohbet esnasında balon patlayınca o...

Sayfayı Paylaş