gebe
  1. bebişimi istiyorum

bebişimi istiyorum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında bebişimi istiyorum tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler spinal sezaryanla doğum nasıl olur zorlukları varmıdır neler yaşadınız neler hissettiniz hadi benimle paylaşın lütfeennn yardımıznıza ihtiyacım var ve düşünmek için fazla zamanım yok.... teşekkürler

spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur, nasıl anladır bunu diğer doğum sancılarından ne gibi belirgin özellikleri var meleklerim sağolun.
  2. Sezaryan doğum sonrası ağrılar

Sezaryan doğum sonrası ağrılar

Arkadaşlar ben 4 ay önce spinal yöntemle doğum yaptım.Doğumda ve sonrasında çok şükür bir sorun olmadı.Daha yeni yeni evde iş yapmaya başladım ve ******lik tam olarak düzene girdi. 1-Sorunum şu eskisine göre normal bir tempoda bile ev işi yapsam birazda zaman alıyosa ağrım olabiliyor normalmi sizce arkadaşlar? 2-****** ilişkide bir sorun yok ama ilişki sonrasında dikişlerimde ağrı...
  3. düşük yapanlar buraya

düşük yapanlar buraya

Düşüğün nedenleri düşüğün belirtileri merhaba arkadaşlar; öncelikle geçmiş olsun diliyorum düşük yaşamış arkadaşlar neden yaşadınız ve ne gibi önlemler alındı paylaşalım lütfen
  4. Kızlar sizce normal doğum mu sezaryan mi ?

Kızlar sizce normal doğum mu sezaryan mi ?

Kızlar yakında doğum yapacağım ama ben tam olarak ne doğumu yapacağıma karar veremedim. Acaba normal doğum mu yapayım sezeryan mi bu aradabu benim ilk doğumum olacak fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Çok acı çekiliyor mu kızlar normal doğumda ?
  5. suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen

suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen

Kızlar halamın kızı suni sancı ile doğum yapmış ve inanılmaz zor olduğun söylüdedi. E bende doğum yapacağım ve bu suni sancı durumu bende de olursa ne yapayım bu teklifi kabul edeyim mi. Daha önce suni sancı ile doğum yapanlar bana yardım edebilir mi korkuyoruuuuum :S

Sayfayı Paylaş