gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

spiral kanama yaparmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar ben bir süre önce spiral taktırdım ama normalde 3/4 gün süren adetim artık nerdeyse 1 hafta sürüyor ve daha fazla kanamam oluyor. Adet olmadığım dönemlerde ise bazen lekelenmeler görüyorum acaba bunların spiralle alakası varmı benimle aynı durumu yaşayanlar varsa yorumları bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Spiral, adet kanamalarının miktarını bir miktar artırır ama çok rahatsız edici miktar değildir bu. Ama zaten adet kanama miktarı fazla olanlarda bu kanama artışı rahatsız edici olabilir. Daha önceden enfeksiyon geçirmiş, enfeksiyona yatkın olanlarda da enfeksiyonun alevlenmesine yol açabildiğinden spirali tavsiye edilmez.

spiral kanama yaparmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  2. Spiral Fotoğraflar

Spiral Fotoğraflar

Spiral Fotoğraflar
  3. Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

spiral kilo yaparmı spiral kilo aldırırmı kayması belirtileri kaymasının belirtileri kayması Spiral yani rahim içi araç,kadınlar arasında ve dünyada tercih edilen doğum kontrol yöntemlerinin başında gelir.Yan etkisi en az olan ve %99 güvenli olan bir doğum kontrol yöntemidir. Peki 'Spiral' hakkında neler biliyorsunuz?Halk arasında Spiral kilo aldırır,kilo verdirir,rahimde yara olmasına neden...
  4. kanama

kanama

arkadaslar oncelikle merhaba Cok merak ediyorum catlicam meraktan yardim edin bana. gecen gun de yazmistim benim yasadigimi yasayanlar ya da bir fikri olanlar var mi. lutfen fikri olanlar yazsin bana 2 defadir iliski sonrasi kanaman oluyor ama akintim kanli geliyor ole adet kanamasi gibi degil yani. sabaha kanama olmuyor yani sadece o anda akintiyla luyor. bu nedir cok merak ediyorum. daha...
  5. Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

ertesi gün hapı kullanıp kanama olanlar,ertesi gün hapı yutup kanama oldum hamilelik riski kalkarmı,ertesi gün hapı gebeliği önlermi,ertesi gün hapı kullananlar,ertesi gün hapı hakkında bilgiler Korunmadan cinsel ilişkide bulunduysanız ve ya kullanmış olduğunuz doğum kontrol yollarından birinin işine yaramadığını düşündüğünüz bir gecenin ardından hamile kalmamanızı sağlayan, Ertesi...

Sayfayı Paylaş